Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!
Особистий кабінет

Ендокринна хірургія

Діагностика та лікування щитоподібної залози в Одесі

Основний напрямок діяльності ендокринних хірургів — операції на щитовидній залозі. Ми проводимо всі види хірургічних втручань на щитоподібній залозі згідно медичних показань та забезпечуємо нашим пацієнтам повну передопераційну підготовку та післяопераційну курацію під наглядом висококваліфікованих ендокринологів.

Симптоми та захворювання

Щитовидну залозу не даремно називають «щитом організму». Вона контролює роботу практично всіх органів і систем. Без достатньої кількості гормонів щитовидної залози неможливі нормальний обмін речовин, ріст тканин, органів, кісткового апарату, живлення клітин і всього організму в цілому.

  • Новоутворення, випинання по передній поверхні шиї
  • Збільшення лімфовузлів шиї
  • Пухлини щитоподібної залози
  • «Товста шия» — спотворення контурів шиї за рахунок випинання передньої поверхні без чітких контурів і меж
  • Зміни голосу, осиплість
  • Затруднення дихання, безпричинна задишка
  • Поява болю в нижній третині по передній поверхні шиї

Принципи роботи

Повний цикл обстежень та лікування

Окрім хірургів, в Медичному домі Odrex працює команда ендокринологів та інших суміжних фахівців. Завдяки мультидисциплінарній команді ми враховуємо всі нюанси і приймаємо безпечні та ефективні рішення щодо лікування і подальшого ведення пацієнтів.

Безпека пацієнтів — наш головний пріоритет

Оснащення операційної, витратні матеріали, приміщення і процеси клініки побудовані таким чином, щоб операції і подальше відновлення проходили з мінімумом ризиків і під повним контролем персоналу.

Делікатні втручання будь-якої складності

В клініці ми проводимо всі види хірургічних втручань на щитоподібній залозі згідно медичних показань. В ході операції проводиться лише один невеликий розріз по типу «комірця» у природній складці шиї, що забезпечує найкращий косметичний результат після операції. Період відновлення після таких операцій дуже короткий.

Відеоблог

Ендокринна хірургія
26.01.2022

Щитовидна залоза: хранителька гормонів та її патології. Інтерв’ю ендокринного хірурга Анас...

Щитоподібна залоза — орган хоч і невеликий, але його гормони діють на всі клітини тіла і впливають на такі процеси, як робота серця, інтенсивність обміну речовин, зростання та інтелектуальний розвиток дітей, емоційна стабільність дорослих. Як зберегти баланс та вчасно відзначити патологічні зміни, розповіла ендокринний хірург Медичного дому Odrex — Анастасія Сергієва.

Загальна хірургія
14.09.2021

Вузловий зоб. Консультує хірург Odrex — Анастасія Сергієва...

Щитоподібна залоза — це ендокринний орган, який розташовується на передній поверхні шиї та допомагає регулювати обмін речовин людини, виробляючи гормони.