Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Жіноча консультація

Супровід вагітності в Одесі

Вагітність переповнена емоціями, чудовими відчуттями, а також питаннями та відповідальністю. Жіноча консультація в Odrex — це ведення вагітності згідно з сучасними протоколами, експертна комплексна пренатальна діагностика з використанням сучасних технологій, дбайливий персонал та місце, куди приємно повертатись. Номер телефону жіночої консультації: +38 (048) 730-00-30.

Послуги та процедури

Дізнатись більше про допомогу в плануванні вагітності, індивідуальний підбір контрацептивів, гінекологічні консультації з інших питань, хірургічну гінекологію можна на сторінці Гінекології Odrex.

Принципи роботи

Програми ведення вагітності

Команда Медичного дому розробила комплексні програми спостереження за вагітністю. Вони передбачені як базові дослідження, консультації, оформлення обмінної та індивідуальної карти. Наші програми є чимось більшим, ніж стандартне спостереження. Це розширені обстеження, рекомендації, підготовка до пологів та материнства, персональний адміністратор та чіткий план дій. Кожна програма базується на рекомендаціях ВООЗ, МОЗ та міжнародних асоціацій.

Сервіс та атмосфера турботи

Ми дуже раді, що можемо бути поруч із нашими пацієнтками у цей особливий період. Запрошуючи в Жіночу консультацію Odrex, нам важливо, щоб кожен візит був для вас дружнім та приємним, а професіоналізм супроводжувався атмосферою краси та турботи.

Підтримка на всіх етапах

Ми продумали кожен крок пацієнтки, щоб вона не залишалась сама зі своїми питаннями, турботами чи тривогами. Створили зручний графік роботи жіночої консультації. Odrex забезпечує повноцінне ведення вагітної від А до Я: від постановки на облік до підбору варіантів пологових будинків. Усі обстеження зберігаються в електронній базі даних, результати УЗД видаються на електронних носіях – можна бути певним, що нічого не загубиться. На запит пацієнтки в будь-який час зможе відповісти професіонал, лікар або адміністратор відділення, заспокоїти або допомогти.

Обладнання експертного класу

Наші акушери-гінекологи та лікарі УЗД працюють з обладнанням світових лідерів серед виробників: УЗД-апаратами Voluson S10 для точної діагностики та дивовижно реалістичних зображень плоду, КТГ-апаратом Sonicaid Team3 Series для надійної реєстрації частоти серцебиття плоду.

Ведення вагітності будь-якої складності

Досвідчені лікарі жіночої консультації готові прийняти будь-який виклик. Будь то вагітність у зрілому віці, багатоплідна вагітність чи вагітність після ЕКЗ, кожна жінка знайде тут допомогу: комплексний, індивідуальний підхід та чуйне ставлення. Якщо раніше пацієнтка відчувала проблеми із зачаттям дитини або зіткнулася з позаматковою вагітністю, невиношуванням вагітності, якщо вона має супутні захворювання, тут врахують кожен нюанс і подбають про безпеку майбутньої мами та дитини.

Багатопрофільна клініка для всієї родини

Жіноча консультація Odrex знаходиться на базі багатопрофільної клініки на Розкидайлівській, де працюють лікарі різних спеціальностей, є необхідна діагностика. Ми поруч в екстрених ситуаціях, цілодобово приймаємо навіть найважчих пацієнтів, дбаємо про пацієнтів від 1 місяця та протягом усього життя.

Відеоблог

Жіноча консультація
18.02.2022

Відкриття Жіночої консультації в Odrex. Репортаж 7 каналу...

Нещодавно в Медичному домі Odrex відбулось урочисте відкриття Жіночої консультації.

Жіноча консультація
12.01.2022

Як підготуватись до вагітності? Консультує акушер-гінеколог Odrex — Вікторія Буйнова...

Безумовно, вагітність — це важливий період у житті кожної жінки, наповнений емоціями, чудовими відчуттями, а також питаннями та відповідальністю.

Відгуки

Хочу виразити величезну подяку Каріні Володимирівні за ведення вагітності. Я почувалася комфортно при кожній консультації. Каріна Володимирівна завжди відповідала на всі турбуючі мене питання, пояснювала, які аналізи та для чого здавати, необхідність тих чи інших препаратів. Дуже тактовна та уважна. Своєчасно звернула увагу на можливість появи у мене прееклампсії, завдяки чому я народила абсолютно здорового сина. Спасибі! Побільше б таких відданих своїй справі лікарів!
Григоржевська Ірина Юріївна
15.11.2022