Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Жіноча консультація

Супровід вагітності в Одесі

Вагітність переповнена емоціями, чудовими відчуттями, а також питаннями та відповідальністю. Жіноча консультація в Odrex — це ведення вагітності згідно з сучасними протоколами, експертна комплексна пренатальна діагностика з використанням сучасних технологій, дбайливий персонал та місце, куди приємно повертатись. Номер телефону жіночої консультації: +38 (048) 730-00-30.

Послуги та процедури

Дізнатись більше про допомогу в плануванні вагітності, індивідуальний підбір контрацептивів, гінекологічні консультації з інших питань, хірургічну гінекологію можна на сторінці Гінекології Odrex.

Принципи роботи

Програми ведення вагітності

Ведення вагітності в Odrex передбачає не лише базові дослідження, консультації, оформлення обмінної та індивідуальної карти. Це більше, ніж стандартне спостереження. Це розширені обстеження, рекомендації, підготовка до пологів та материнства, персональний адміністратор та чіткий план дій. Кожен лікар базується на рекомендаціях ВООЗ, МОЗ та міжнародних асоціацій.

Сервіс та атмосфера турботи

Ми дуже раді, що можемо бути поруч із нашими пацієнтками у цей особливий період. Запрошуючи в Жіночу консультацію Odrex, нам важливо, щоб кожен візит був для вас дружнім та приємним, а професіоналізм супроводжувався атмосферою краси та турботи.

Підтримка на всіх етапах

Ми продумали кожен крок пацієнтки, щоб вона не залишалась сама зі своїми питаннями, турботами чи тривогами. Створили зручний графік роботи жіночої консультації. Odrex забезпечує повноцінне ведення вагітної від А до Я: від постановки на облік до підбору варіантів пологових будинків. Усі обстеження зберігаються в електронній базі даних, результати УЗД видаються на електронних носіях – можна бути певним, що нічого не загубиться. На запит пацієнтки в будь-який час зможе відповісти професіонал, лікар або адміністратор відділення, заспокоїти або допомогти.

Обладнання експертного класу

Наші акушери-гінекологи та лікарі УЗД працюють з обладнанням світових лідерів серед виробників: УЗД-апаратами Voluson S10 для точної діагностики та дивовижно реалістичних зображень плоду, КТГ-апаратом Sonicaid Team3 Series для надійної реєстрації частоти серцебиття плоду.

Ведення вагітності будь-якої складності

Досвідчені лікарі жіночої консультації готові прийняти будь-який виклик. Будь то вагітність у зрілому віці, багатоплідна вагітність чи вагітність після ЕКЗ, кожна жінка знайде тут допомогу: комплексний, індивідуальний підхід та чуйне ставлення. Якщо раніше пацієнтка відчувала проблеми із зачаттям дитини або зіткнулася з позаматковою вагітністю, невиношуванням вагітності, якщо вона має супутні захворювання, тут врахують кожен нюанс і подбають про безпеку майбутньої мами та дитини.

Багатопрофільна клініка для всієї родини

Жіноча консультація Odrex знаходиться на базі багатопрофільної клініки на Розкидайлівській, де працюють лікарі різних спеціальностей, є необхідна діагностика. Ми поруч в екстрених ситуаціях, цілодобово приймаємо навіть найважчих пацієнтів, дбаємо про пацієнтів від 1 місяця та протягом усього життя.

Відеоблог

Жіноча консультація
18.02.2022

Відкриття Жіночої консультації в Odrex. Репортаж 7 каналу...

Нещодавно в Медичному домі Odrex відбулось урочисте відкриття Жіночої консультації.

Жіноча консультація
12.01.2022

Як підготуватись до вагітності? Консультує акушер-гінеколог Odrex — Вікторія Буйнова...

Безумовно, вагітність — це важливий період у житті кожної жінки, наповнений емоціями, чудовими відчуттями, а також питаннями та відповідальністю.

Гінекологія
13.10.2020

Q&A з гінекологом, ендокринологом Медичного дому Odrex — Іриною Капшук...

Дивіться запис прямого ефіру з гінекологом, ендокринологом Медичного дому Odrex — Іриною Капшук.

Гінекологія
29.06.2020

Q&A із хірургом-гінекологом Ольгою Куліш

Дивіться запис прямого ефіру з хірургом-гінекологом Ольгою Куліш.

Відгуки

Чудовий лікар.Краща!
Кайзер Інна Григорівна
02.09.2023
Олена Сергіївна справжній професіонал своєї справи! Дуже доброзичлива, чуйна й уважна! Дохідливо пояснює, що не менш важливо) Прийомом залишилася дуже задоволена! Спасибі велике)
Ковальова Олена Юріївна
02.09.2023
Це був мій перший візит до гінеколога, хвилювалася дуже сильно, але як тільки зайшла в кабінет і почала розмову з лікарем забула про все на світі і про хвилювання і що тривожило. І за це окреме дякую. Огляд пройшов легко, бистро, і мій висновок Олена Сергіївна профі своєї справи
Катерина Колонтай
02.09.2023
Хочу подякувати медичному дому Одрекс за прекрасного лікаря- гінеколога Афанасьєву Карину Володимирівну. По-перше, це молодий, сучасний лікар, з дуже чітким і правильним підходом. По-друге, вона вказала на додаткові проблеми з моїм жіночим здоров'ям, призначила грамотне лікування, яке я пройшла під її чітким керівництвом і усунула ці проблеми. По-третє, а це найголовніше і найвагоміше, вдячна цьому чудовому лікарю, за те, що я живу повноцінним життям, народила здорову повноцінну дівчинку. Карино, сподіваюся Ви прочитаєте мій відгук. Хочу побажати Вам міцного здоров'я та сил. Таких лікарів, як Ви, одиниці!
Коноваленко Ізабелла
13.08.2023
Хочу подякувати Каріні Володимирівні за легку подорож у вагітність. З самого початку спостерігалася в неї, 9 місяців пройшли непомітно. Лікар дуже уважна, без зайвих призначень аналізів, ліків і обстежень, завжди на зв'язку, пояснює і відповідає на всі питання, з її підходом до роботи для мене було в радість ходити на прийоми і виконувати всі рекомендації. З нею все пройшло дуже комфортно. Компетентна, позитивна, приємна і легка в спілкуванні. Дуже вдячна за таких лікарів.
Волканова Вікторія Миколаївна
01.08.2023
Хочу висловити свою подяку лікарю Афанасьевій Карині Володимирівні. Спостерігалася у неї під час вагітності . Лікар вела облік усіх необхідних аналізів, знайшла підхід, що не мало важливо. Все пояснювала чітко. Завжди відповідала на будь-яке запитання у будь-який час. Давала корисні поради. Я дуже рада, що була на обліку саме у цього лікаря! Фахівець знає свою справу. Рекомендую!
Корж Ольга Олегівна
31.07.2023
Хочу подякувати хорошим відгуком Odrex, за чудових лікарів. Професійного, чуйного лікаря Афанасьєву Карину Володимирівну, бажаю дому Odrex побільше таких хороших лікарів гінекологів як Карина Володимирівна, яка з першого прийому вирішує спочатку справжню проблему, саме з гінікології. Карина Володимирівна дуже добра, проста людина, приємно коли лікар призначає саме те, що допомагає, описує до дрібниць припарат, завжди підказує як правильно приймати той чи інший засіб, а не призначає не зрозуміло що (як це роблять інші лікарі). Хочу особисто від себе подякувати ще раз будинку Odrex за такого високоякісного лікаря як Карина Володимирівна, і сподіваюся, що Odrex цінує таких людей!
Високогляд Марія Олександрівна
09.05.2023
Щира подяка уважній та чуйній гінекологині Карині Володимирівні за ведення вагітності на вищому рівні! Також дякую медсестрам, які допомагали роботі лікаря!
Таран Вікторія Олександрівна
09.05.2023
Дякую велике, чудовому лікарю за таке уважне, клопітке ставлення до нас і нашої вагітності. Завдяки її професіоналізму та доброму серцю нам вдалося врятувати та зберегти настільки довгоочікувану Вагітність. Дякуємо від щирого серця!
Логвіна Кароліна Юріївна
08.05.2023
Дякую всьому медичному персоналу клініки Odrex їхня робота на найвищому рівні. Клініка чудова. Особливо хочу подякувати своєму лікуючому лікарю, Кулішу Ользі Миколаївні, за її професіоналізм, роботу та турботу про своїх пацієнтів. Рекомендую.
Гаврилюк Ірина Ярославівна
19.04.2023
Хочу виразити щиру подяку чудовому лікарю-гінекологу, ендоскопічному хірургу Куліш О.М. і всій команді за професійно проведену лапароскопічну операцію. Ольга Миколаївна, окрім високого професійного рівня, має гарні людські якості. А підтримка зі сторони лікаря у важкий час, коли треба приймати рішення, дуже важливий. Дякую Вам, шановна Ольга Миколаївна, що завжди були на зв'язку, направляли в процесі діагностики і зробили операцію, на яку я "збиралась думками" 8 років. Також вдячна медичному персоналу Odrex за якісний післяопераційний догляд. З повагою, Л. Кучер.
Кучер Лариса Валентинівна
19.04.2023
Карина Володимирівна, найкращий доктор гінеколог-акушер у якого я колись була. Чудова, весела, грамотна, розумна, чуйна, яка розуміє і знає свою роботу як не один лікар у цьому місті. Я шалено щаслива що потрапила до Карини Володимирівни. Адже вона змогла допомогти з тим, з чим не міг допомогти ніхто. Без будь-яких думок і роздумів, я вибираю її. Вона вирішить всі жіночі гінекологічні питання та проблеми) І ще вона красуня)
Окунь Катерина Геннадіївна
03.04.2023
Карина Володимирівна найкращий гінеколог, вирішила мої багаторічні проблеми, які не могли вирішити інші лікарі)
Неделєва Анастасія Геннадіївна
03.04.2023
Велике дякую Карині Володимирівні за прекрасне ведення вагітності❤🥰 Чудовий, добрий та чуйний лікар! Завжди перебувала на зв'язку та давала відповіді на будь-які запитання.
Анагнастідіс Єва
03.04.2023
Хотіла б подякувати лікарю Афанасьєвій Карині Володимирівні, яка веде мою вагітність. Завжди підтримає та проконсультує з потрібних питань. Прийом завжди проходить невимушено, що не може не тішити! Дякую велике ☺
Тихонова Аліна Анатоліївна
03.04.2023
Спеціаліст своєї справи! Уважна та відповідальна, дуже приємна в спілкуванні. Лікар, який знайде до вас спеціальний підхід, та підтримує протягом всієї вагітності. Раджу Карину Володимирівну , як одну з кращих спеціалістів Odrex!
Петрович Ганна Григорівна
07.03.2023
Велика вдячність Каріні Володимирівні за 9 приємних місяців разом. Моя подорож у вагітність була прекрасною. Дякую Вам за те, що Ви появились у моєму житті за Вашу увагу та чуйне сердце за те, що завжди підтримували мене в любий час доби. Дякую Вам за Ваш професіоналізм і за те, що моя перша вагітність була з Вами легкою та щасливою. 13.02 на світ появився мій довгоочікуваний синочок . Каріна Володимирівна, бажаю щоб поважали та цінили Ваш професіоналізм. Всім майбутній мамам рекомендую Каріну Володимирівну. Щоб Господь завжди оберігав Вас!
Нересниця Світлана
07.03.2023

Статті по темі