Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Жіноча консультація

Супровід вагітності в Одесі

Вагітність переповнена емоціями, чудовими відчуттями, а також питаннями та відповідальністю. Жіноча консультація в Odrex — це ведення вагітності згідно з сучасними протоколами, експертна комплексна пренатальна діагностика з використанням сучасних технологій, дбайливий персонал та місце, куди приємно повертатись. Номер телефону жіночої консультації: +38 (048) 730-00-30.

Послуги та процедури

Дізнатись більше про допомогу в плануванні вагітності, індивідуальний підбір контрацептивів, гінекологічні консультації з інших питань, хірургічну гінекологію можна на сторінці Гінекології Odrex.

Принципи роботи

Програми ведення вагітності

Ведення вагітності в Odrex передбачає не лише базові дослідження, консультації, оформлення обмінної та індивідуальної карти. Це більше, ніж стандартне спостереження. Це розширені обстеження, рекомендації, підготовка до пологів та материнства, персональний адміністратор та чіткий план дій. Кожен лікар базується на рекомендаціях ВООЗ, МОЗ та міжнародних асоціацій.

Сервіс та атмосфера турботи

Ми дуже раді, що можемо бути поруч із нашими пацієнтками у цей особливий період. Запрошуючи в Жіночу консультацію Odrex, нам важливо, щоб кожен візит був для вас дружнім та приємним, а професіоналізм супроводжувався атмосферою краси та турботи.

Підтримка на всіх етапах

Ми продумали кожен крок пацієнтки, щоб вона не залишалась сама зі своїми питаннями, турботами чи тривогами. Створили зручний графік роботи жіночої консультації. Odrex забезпечує повноцінне ведення вагітної від А до Я: від постановки на облік до підбору варіантів пологових будинків. Усі обстеження зберігаються в електронній базі даних, результати УЗД видаються на електронних носіях – можна бути певним, що нічого не загубиться. На запит пацієнтки в будь-який час зможе відповісти професіонал, лікар або адміністратор відділення, заспокоїти або допомогти.

Обладнання експертного класу

Наші акушери-гінекологи та лікарі УЗД працюють з обладнанням світових лідерів серед виробників: УЗД-апаратами Voluson S10 для точної діагностики та дивовижно реалістичних зображень плоду, КТГ-апаратом Sonicaid Team3 Series для надійної реєстрації частоти серцебиття плоду.

Ведення вагітності будь-якої складності

Досвідчені лікарі жіночої консультації готові прийняти будь-який виклик. Будь то вагітність у зрілому віці, багатоплідна вагітність чи вагітність після ЕКЗ, кожна жінка знайде тут допомогу: комплексний, індивідуальний підхід та чуйне ставлення. Якщо раніше пацієнтка відчувала проблеми із зачаттям дитини або зіткнулася з позаматковою вагітністю, невиношуванням вагітності, якщо вона має супутні захворювання, тут врахують кожен нюанс і подбають про безпеку майбутньої мами та дитини.

Багатопрофільна клініка для всієї родини

Жіноча консультація Odrex знаходиться на базі багатопрофільної клініки на Розкидайлівській, де працюють лікарі різних спеціальностей, є необхідна діагностика. Ми поруч в екстрених ситуаціях, цілодобово приймаємо навіть найважчих пацієнтів, дбаємо про пацієнтів від 1 місяця та протягом усього життя.

Відеоблог

Гінекологія
16.08.2023

Як треба готуватись до вагітності? Дивіться інтерв’ю з акушером-гінекологом Каріною Афанас...

Вагітність – чудовий період для кожної пари. Але разом з тим, ще й дуже відповідальний. Про те, як підійти до батьківства свідомо, дивіться в інтерв’ю акушера-гінеколога Каріни Афанасьєвої для Першого міського телеканалу.

Жіноча консультація
18.02.2022

Відкриття Жіночої консультації в Odrex. Репортаж 7 каналу...

Нещодавно в Медичному домі Odrex відбулось урочисте відкриття Жіночої консультації.

Жіноча консультація
12.01.2022

Як підготуватись до вагітності? Консультує акушер-гінеколог Odrex — Вікторія Буйнова...

Безумовно, вагітність — це важливий період у житті кожної жінки, наповнений емоціями, чудовими відчуттями, а також питаннями та відповідальністю.

Гінекологія
29.06.2020

Q&A із хірургом-гінекологом Ольгою Куліш

Дивіться запис прямого ефіру з хірургом-гінекологом Ольгою Куліш.

Відгуки

Дуже вдячна лікарю Карині Володимирівні за ведення вагітності. Завдяки їй я отримувала всю необхідну інформацію, рекомендації та підтримку. Всі рекомендовані аналізи та обстеження були обґрунтовані та своєчасні. А також завжди дружня та невимушена комунікація. Щиро рекомендую чудового доктора!
Істратова Анастасія Сергіївна
24.01.2024
Каріна Володимирівна вела мою вагітність і це було чудово! Професіонал своєї справи, тільки потрібні аналізи та діагностики, ходити на прийом було в радість. Дякую за легку і спокійну вагітність! Продовжую ходити і після пологів) .
Захарчук Олеся Володимирівна
24.01.2024
Дуже вдячна Каріні Володимирівні за ведення моєї вагітності! Я завжди отримувала відповіді на свої запитання, мала постійний зв'язок з лікарем, отримала гарний перелік вітамінів та рекомендацій, які підтримували мене та мою дитину у чудовому стані упродовж усієї вагітності. Завдяки Каріні Володимирівні моя вагітність пройшла легко і я народила здорову дівчинку! Дякую вам за вашу працю, бажаю вам побільше щасливих пацієнток з щасливими дітками!
Котляр Катерина Павлівна
24.01.2024
Щиро вдячна Карині Володимиривні за ведення моєї вагітності. При виникненні питань завжди можно було написати і отримати відповідь. Ніяких зайвих аналізів не призначалося. Всі призначення роз'яснювалися для чого вони є. Приємна людина, лікар, з яким було комфортно. Народилася здорова дівчинка, дякую)
Чистікова Ірина
11.12.2023
Вже після першої зустрічі з Оленою Сергіївною залишилася дуже задоволена, а саме завдяки її відношенню та підходу до пацієнта, тому консультація пройшла дуже комфортно. Лікар компетентна, спокійна, ввічлива та комунікабельна. Рекомендую!
Мельнічук Вікторія Володимирівна
11.12.2023
Хочу подякувати за мою спокійну вагітність! Завдяки Олені Сергіївні моя вагітність була чудовою. Саме Олена Сергіївна змогла відповісти на всі виникаючі протягом усього періоду вагітності питання, доступно все пояснити та підібрати ключик до серця) без зайвих призначень та щотижневих візитів, без залякувань і зайвих питань, одним словом вона однозначно професіонал у своїй справі, а ще, що надважливо було саме для мене, вона була постійно на зв’язку і жодне з моїх повідомлень не було залишено без уваги. Бажаю кожному знайти свого лікаря, як знайшла собі я)
Карпенко Тамара Сергіївна
04.12.2023
Дуже раджу усім цю жінку! Бо всі жінки в моїй сім’ї обирають саме Інну. Я прийшла до неї вперше та зрозуміла наскільки похід до жіночого врача може буди комфортний та добрий. Ви можете не тільки перевірити своє здоров‘я, а ще й отримати відповіді на питання які вас турбують! Усе чисто та доглянуто, дякую за гарний настрій та компетентність
04.12.2023
Хочу висловити велику вдячність Карини Володимирівні за ведення і спостереження під час вагітності. Вже після першого прийому у мене зʼявилися спокій і впевненість, лікар відповіла на всі мої питання, розвіяла всі страхи і побоювання. При цьому я мала підтримку і поза межами прийому, Карина Володимирівна завжди відповідала на мої питання, радила як заспокоїтись і отримувати задоволення від вагітності. Всі мої страхи розвіювала науковим підходом, тож для забобонів не залишалося і місця. Як результат — в нас народився здоровий хлопчик, а я добре почуваюсь після пологів.
Селезньова Ірина
02.12.2023
Щиро вдячна лікарю гінекологу Афанасьєвій Каріні Володимирівні, за мою спокійну вагітність. Прекрасний фахівець та приємна людина. Не призначає зайвих аналізів, ліків. Завжди на зв’язку, відповість на всі турбуючі питання, а їх у вагітних вистачає. Кожен прийом проходив на позитиві, без хвилювань! .
Завальна Юлія Олександрівна
06.11.2023
Хочу подякувати найкращому гінекологу, якого мені довелося зустріти в житті! В мене проблеми з гінекології ще з 2015 року, дуже довго страждала та шукала лікаря, який надасть мені професійну допомогу та правильне лікування! У 2019 мені пощастило зустріти Ольгу Миколаївну, яка й досі зі мною на звʼязку в разі будь-яких питань по гінекології! Також Ольга Миколаївна оперувала мою мати у листопаді 2019 року з приводу операції по гінекології і являється нашим лікуючим фахівцем! Ми дуже вдячні нашій феї гінекології, яка завжди зустрічає нас з посмішкою, в гарному настрої і завжди рада допомогти!
Малахова Катерина Олександрівна
01.11.2023
Чудовий лікар.Краща!
Кайзер Інна Григорівна
02.09.2023
Олена Сергіївна справжній професіонал своєї справи! Дуже доброзичлива, чуйна й уважна! Дохідливо пояснює, що не менш важливо) Прийомом залишилася дуже задоволена! Спасибі велике)
Ковальова Олена Юріївна
02.09.2023
Це був мій перший візит до гінеколога, хвилювалася дуже сильно, але як тільки зайшла в кабінет і почала розмову з лікарем забула про все на світі і про хвилювання і що тривожило. І за це окреме дякую. Огляд пройшов легко, бистро, і мій висновок Олена Сергіївна профі своєї справи
Катерина Колонтай
02.09.2023
Хочу подякувати медичному дому Одрекс за прекрасного лікаря- гінеколога Афанасьєву Карину Володимирівну. По-перше, це молодий, сучасний лікар, з дуже чітким і правильним підходом. По-друге, вона вказала на додаткові проблеми з моїм жіночим здоров'ям, призначила грамотне лікування, яке я пройшла під її чітким керівництвом і усунула ці проблеми. По-третє, а це найголовніше і найвагоміше, вдячна цьому чудовому лікарю, за те, що я живу повноцінним життям, народила здорову повноцінну дівчинку. Карино, сподіваюся Ви прочитаєте мій відгук. Хочу побажати Вам міцного здоров'я та сил. Таких лікарів, як Ви, одиниці!
Коноваленко Ізабелла
13.08.2023
Хочу подякувати Каріні Володимирівні за легку подорож у вагітність. З самого початку спостерігалася в неї, 9 місяців пройшли непомітно. Лікар дуже уважна, без зайвих призначень аналізів, ліків і обстежень, завжди на зв'язку, пояснює і відповідає на всі питання, з її підходом до роботи для мене було в радість ходити на прийоми і виконувати всі рекомендації. З нею все пройшло дуже комфортно. Компетентна, позитивна, приємна і легка в спілкуванні. Дуже вдячна за таких лікарів.
Волканова Вікторія Миколаївна
01.08.2023
Хочу висловити свою подяку лікарю Афанасьевій Карині Володимирівні. Спостерігалася у неї під час вагітності . Лікар вела облік усіх необхідних аналізів, знайшла підхід, що не мало важливо. Все пояснювала чітко. Завжди відповідала на будь-яке запитання у будь-який час. Давала корисні поради. Я дуже рада, що була на обліку саме у цього лікаря! Фахівець знає свою справу. Рекомендую!
Корж Ольга Олегівна
31.07.2023
Хочу подякувати хорошим відгуком Odrex, за чудових лікарів. Професійного, чуйного лікаря Афанасьєву Карину Володимирівну, бажаю дому Odrex побільше таких хороших лікарів гінекологів як Карина Володимирівна, яка з першого прийому вирішує спочатку справжню проблему, саме з гінікології. Карина Володимирівна дуже добра, проста людина, приємно коли лікар призначає саме те, що допомагає, описує до дрібниць припарат, завжди підказує як правильно приймати той чи інший засіб, а не призначає не зрозуміло що (як це роблять інші лікарі). Хочу особисто від себе подякувати ще раз будинку Odrex за такого високоякісного лікаря як Карина Володимирівна, і сподіваюся, що Odrex цінує таких людей!
Високогляд Марія Олександрівна
09.05.2023

Статті по темі

Відкриття Жіночої консультації в Odrex