Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Гастроентерологія

Діагностика і лікування захворювань шлунково-кишкового тракту

У Медичному домі Odrex ми зібрали команду професіоналів, передове устаткування і забезпечили високий рівень медичного сервісу.

Послуги

Ми пропонуємо повний цикл медичних послуг в області гастроентерології — від діагностики до лікування захворювань.

 • Консультація гастроентеролога
 • Ультразвукове дослідження органів черевної порожнини
 • Ультразвукове дослідження органів черевної порожнини
 • Біопсія слизової оболонки стравоходу, шлунка, товстої і тонкої частини кишки
 • Променева діагностика з використанням рентгеноскопії шлунка
 • Іригоскопія
 • КТ і МРТ органів травлення з / без контрасту
 • Гістологічне вивчення біоптатів для виявлення пухлин
 • Гастроскопія
 • Аналіз на хелікобактер
 • Добовий рН-імпенданс моніторинг стравоходу для діагностики гастроезофагеальної рефлюксної хвороби
 • Клініко-біохімічні дослідження крові та калу
 • Діагностика та лікування гепатитів
 • Діагностика та лікування метаболічного синдрому та ожиріння
 • Діагностика і лікування різних видів харчових непереносимостей
 • Діагностика та лікування гельмінтозів
 • Призначення лікування
 • Профілактики захворювань шлунково-кишкового тракту і патологій

З якими питаннями можна звертатись

Лікар-гастроентеролог діагностує, лікує і попереджає захворювання органів шлунково-кишкового тракту.

Принципы работы

Передові технології та обладнання

У Odrex використовують новітні технології та сучасне обладнання, що дозволяє швидко і точно встановити першопричину хвороби, простежити алгоритм її розвитку, своєчасно вплинути на розвиток патологічних процесів.

Високий рівень сервісу і турбота про пацієнтів

Усвідомлене ставлення пацієнта до лікування і його гарний настрій - запорука успішного лікування. Тому наші лікарі докладно пояснюють хід лікування, а персонал завжди ввічливий і доброзичливий.

Рання профілактика

Хвороби шлунково-кишкового тракту порівняно легко лікуються на ранніх стадіях, тому ми приділяємо особливу увагу профілактиці і вчимо наших пацієнтів системно дбати про своє здоров'я.

Коли потрібна консультація гастроентеролога

На консультацію до гастроентеролога варто записатися в таких випадках:

У вас часто бувають розлади шлунку і болі в боці або животі

Ви спостерігаєте різкі перепади консистенції або кольору випорожнень (або запор, або діарея)

Страждаєте від печії або кислого смаку у роті

Вас турбує неприємний запах з рота або важко зчищати, неприємно пахне наліт на язиці

Ви втрачаєте або набираєте вагу

Вас переслідує відчуття дискомфорту до, під час або після прийняття їжі, нудота або блювота

Відеоблог

Гастроентерологія
12.06.2024

Розвіюємо міфи про травлення із гастроентерологом Миколою Калініченком...

Лактоза не потрібна дорослій людині, глютен шкодить, від солі варто відмовитись. Чули такі рекомендації? В ефірі Першого міського телеканалу гастроентеролог Микола Калініченко пояснив, де серед цих популярних тверджень правда, а де міфи.

Гастроентерологія
19.03.2024

Чи безпечно постити? Дивіться інтерв’ю гастроентеролога Галини Короленко...

Чи дотримувались ви колись посту? Якщо так, чи консультувались попередньо з лікарем? Пропонуємо подивитись інтерв’ю гастроентеролога Галини Короленко на Першому міському – лікарка пояснила, як вшановувати традиції без шкоди власному здоров’ю.

Гастроентерологія
26.02.2024

Микола Калініченко розповідає про ph-метрію в Odrex

Мучить печія, є симптоми рефлюксної хвороби, але всі аналізи в нормі. Знайомо? Маємо рішення на такі випадки — розповідає гастроентеролог Медичного дому Микола Калініченко.

Гастроентерологія
30.12.2023

Проблеми зі шлунком, стрес та застілля: дивіться інтерв’ю лікарів Odrex на 7 каналі...

Хронічний стрес, який українці вимушені переживати, призводить до різних збоїв в організмі, й шлунково-кишковий тракт тут не виняток.

Гастроентерологія
20.07.2023

Стрес і травлення пов’язані? Дивіться інтерв’ю гастроентеролога Павла Андрющенка...

Здуття, біль в районі шлунку, часті закрепи… Але лікування не допомагає. Ні, це не означає, що хвороба вигадана, просто причину шукати треба в іншому місці.

Гастроентерологія
14.07.2023

Літні отруєння. Як допомогти собі? Дивіться інтерв’ю гастроентеролога Миколи Калініченка...

Влітку ризики отруїтись різко підвищуються: навіть якщо термін придатності продукта ще не сплив, він може бути небезпечним через неправильне зберігання. Тож, порада номер один – влітку стежте за цим моментом вдвічі уважніше. Особливо, це стосується риби, м’яса, молочних та молоковмісних продуктів та кондитерських виробів. Найкращий варіант – приготувати та одразу з’їсти. Але якщо такої можливості немає – зберігати в холодильнику, не ігноруючи при цьому правила сусідства.

Гастроентерологія
15.12.2020

Q&A з гастроентерологом Медичного дому Odrex — Миколою Калініченко...

Харчування — ключова складова здоров’я і гарного самопочуття, але проблеми або захворювання шлунково-кишкового тракту хвилюють багатьох і в різному віці. Часом вирішити самостійно їх не вдається.

Гастроентерологія
19.08.2020

Захворювання ШКТ: як не отруїтись влітку? Інтерв’ю гастроентеролога Миколи Калінічен...

Літній період асоціюється у багатьох з відпочинком, коли хочеться багато та шкідливо поїсти. Але крім сезонних, є і проблеми, які турбують пацієнтів систематично. Про захворювання ШКТ в етері 7-го каналу розповів гастроентеролог Медичного дому Odrex — Микола Калініченко.

Гастроентерологія
03.02.2020

Захворювання органів травлення. Інтерв’ю гастроентеролога Миколи Калініченко в ефірі 7-го ...

Як виникають захворювання органів травлення? Про це в етері 7 каналу розповів гастроентеролог Медичного дому Odrex — Микола Калініченко.

Гастроентерологія
09.01.2020

Жирова хвороба печінки. Інтерв’ю Миколи Калініченка в ефірі каналу Думська ТВ...

Про причини виникнення та види жирової хвороби печінки в ефірі телеканалу Думська ТВ ведучі поспілкувались з гастроентерологом Медичного дому Odrex – Миколою Калініченко.

Педіатрія
08.07.2019

Питання діагностики у дитячій гастроентерології. Як ми діємо?...

Конференція «PedSMART. Гастроентерологія та нутріціологія» в Medical Hub Odrex. Секція 1. Питання діагностики у дитячій гастроентерології. Як ми діємо?

Відгуки

Спасибо большое гастроэнтерологу Калиниченко Николаю за профессионализм и отзывчивость
Павел Буряченко
14.05.2024
Лікар з великої літери! Дуже уважний до пацієнтів, коректний, справжній професіонал в своїй галузі. Дякую клініці за знайомство з таким лікарем, який завжди підтримає та вилікує те ще бентежить, керуючись доказовими знаннями )
Екатерина
18.03.2024
Наблюдаюсь у Галины Александровны на протяжении нескольких лет. Очень грамотный специалист, внимательное отношение к пациенту с индивидуальным подходом, своевременное обследование и лечение. Рекомендую обращаться к Галине Александровне
Виктория
18.03.2024
З першої консультації і протягом всього лікування лікар давав цінні поради, підібрав правильні способи лікування, які дійсно працюють, нічого зайвого. Лікар відповідає на всі запитання та детально роз’яснює всі нюанси хвороби, його досвід значно вплинув на швидкість лікування. Дуже дякую
Бесчетнікова Яна
24.01.2024
Добрий день! Хочу виразити величезну подяку лікарю Андрющенко. Тепер я раджу цього спеціаліста всім знайомим))) Уважний, дуже професійний лікар який дивиться на проблему ширше ніж того потребує його спеціалізація. Зазвичай гастроентерологи з якими я спілкувалася дивилися на мою проблему вузько. Лікар Андрущенко одразу побачив про що моя скарга і перенаправив до іншого спеціаліста. Все пояснив, ні разу не роздратувався від купи моїх запитань. Я дуже рада, що знайшла такого спеціаліста. Більше б нам таких лікарів
Лев Валерія Сергіївна
11.12.2023
Зазвичай не пишу відгуки, але дуже хочу подякувати лікарю Андрющенко П.Т. У бабусі довго була проблема з кишечником, переробили купу обстежень і все безрезультатно( Призначене лікування значно покращило якість життя Сподобався індивідуальний підхід лікаря, тому тепер всім раджу!
Нізова Дар’я Юріївна
29.11.2023
Гастроэнтеролог Стренковская Ирина - большой профессионал своего дела! Очень благодарны ей за профессиональные консультации и удачно подобранное лечение, приемом остались довольны на 1000%.
Мельник Наталья Валерьевна
22.09.2023
Була на прийомі через проблему жовчного міхура. Лікар все зрозуміло пояснив «по поличкам», назначив лікування. Дуже приємний у спілкуванні та кваліфікований спеціаліст. Буду радити Павла Тарасовича всім своїм знайомим:)
Ступак Наталія
02.09.2023
Майже місяць тому маму турбували болі в животі. Записались на прийом і залишились дуже задоволені! Спеціаліст молодий, без радянського підходу, призначив лише необхідні ліки з доказовою базою. Консультація пройшла чудово, всю інформацію донесли і на питання відповіли, особливо приємно що спілкувався лікар українською мовою.
Жукова Катерина Володимирівна
13.08.2023
Тривалий час турбувала проблема з підвищенною кислотністю, намагався боротися з нею самостійно, але потім зрозумів, що самолікування ні до чого хорошого не приведе і прийшов в Одрекс до гастроентеролога. Лікар з першого погляду викликав довіру, пояснив про ризики подібних ситуацій і чому краще все ж таки звертатися до спеціалістів. Курс лікування позбавив мене симптомів, які турбували багато років, хочу висловити свою подяку особисто лікарю та всій клініці Одрекс!
Любченко Денис Вікторович
31.07.2023
Дуже дякую за те, що мені дістався саме кваліфікований лікар) Павло Тарасович
Міршафі Кімія
24.07.2023
Залишилась задоволеною прийомом у Павла Тарасовича. Молодий гастроентеролог, допоміг вирішити проблему зі шлунком, без зайвої води, чітко дав напрямки, виявив причину та призначив лікування. Зверталася до багатьох лікарів, але саме Павло глянув на мій запит під іншим кутом і впорався із завданням. Дякую
Романова Литиция
10.07.2023
Микола Володимирович мені приглянувся ще коли приходив консультувати сусідку по палаті. Він так уважно розпитував її історію хвороби. Я на той момент вже безрезультатно перепробувала вирішити свою проблему зі шлунком у багатьох лікарів (в тому числі і в Одрексі) і вирішила сходити ще до нього. І він єдиний який дійсно знайшов причину моїх страждань, правда лікування я закінчити не встигла, бо воно мало бути довге але я завагітніла через пару місяців лікування. Це було чудо, бо ми з чоловіком так чекали на дитинку і гінеколог Цейхмейстер мені казала що мені треба вирішувати проблеми зі шлунком, а я не вірила. Дуже вдячна лікарю! Навіть за той період що я встигла поприймати ліки мені стало набагато краще. Памятаю як я ще перші місяці бігала з токсикозом до нього і скаржилася що шлунок ще болить, і як він терпеливо мене заспокоював і пояснював що з моєю хворобою це очікувано та треба трохи ще потерпіти поки впаде прогестерон. І підтримував, бо складна наша доля жіноча )))) Гарний лікар.
Аліна Волкова
07.03.2023
Микола Володимирович мені приглянувся ще коли приходив консультувати сусідку по палаті. Він так уважно розпитував її історію хвороби. Я на той момент вже безрезультатно перепробувала вирішити свою проблему зі шлунком у багатьох лікарів (в тому числі і в Одрексі) і вирішила сходити ще до нього. І він єдиний який дійсно знайшов причину моїх страждань, правда лікування я закінчити не встигла, бо воно мало бути довге але я завагітніла через пару місяців лікування. Це було чудо, бо ми з чоловіком так чекали на дитинку і гінеколог Цейхмейстер мені казала що мені треба вирішувати проблеми зі шлунком, а я не вірила. Дуже вдячна лікарю! Навіть за той період що я встигла поприймати ліки мені стало набагато краще. Памятаю як я ще перші місяці бігала з токсикозом до нього і скаржилася що шлунок ще болить, і як він терпеливо мене заспокоював і пояснював що з моєю хворобою це очікувано та треба трохи ще потерпіти поки впаде прогестерон. І підтримував, бо складна наша доля жіноча )))) Гарний лікар.
Аліна Волкова
01.02.2023
Гастроентеролог Калініченко Микола Володимирович дуже допоміг виявити і вилікувати проблему. Діагноз було поставлено правильно вже на першому прийомі. Це дуже радує. Далі аналізи і ще кілька зустрічей і ШКТ у нормі. Велика дяка!
20.01.2023
Гастроентеролог Калініченко Микола Володимирович дуже допоміг виявити і вилікувати проблему. Діагноз було поставлено правильно вже на першому прийомі. Це дуже радує. Далі аналізи і ще кілька зустрічей і ШКТ у нормі. Велика дяка! Загальне враження: Відмінно.
10.01.2023
Двічі була на консультації у Володимира Олександровича.Дуже приємна людина, чудовий фахівець, спокійно і доступно пояснив проблеми мого здоров'я, призначив препарати, рекомендував подальші дії. Видно, що він любить свою роботу, зі співчуттям ставиться до пацієнта, глибоко розуміється на питаннях допомоги пацієнтові. Візитом до лікаря задоволена.
Тодорова Ольга Олександрівна
15.11.2022

Статті по темі

Міжнародний день здорового травлення