Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!
Особистий кабінет

Гастроентерологія

Діагностика і лікування захворювань шлунково-кишкового тракту

У Медичному домі Odrex ми зібрали команду професіоналів, передове устаткування і забезпечили високий рівень медичного сервісу.

Послуги

Ми пропонуємо повний цикл медичних послуг в області гастроентерології — від діагностики до лікування захворювань.

 • Консультація гастроентеролога
 • Ультразвукове дослідження органів черевної порожнини
 • Ультразвукове дослідження органів черевної порожнини
 • Біопсія слизової оболонки стравоходу, шлунка, товстої і тонкої частини кишки
 • Променева діагностика з використанням рентгеноскопії шлунка
 • Іригоскопія
 • КТ і МРТ органів травлення з / без контрасту
 • Гістологічне вивчення біоптатів для виявлення пухлин
 • Гастроскопія
 • Аналіз на хелікобактер
 • Добовий рН-імпенданс моніторинг стравоходу для діагностики гастроезофагеальної рефлюксної хвороби
 • Клініко-біохімічні дослідження крові та калу
 • Діагностика та лікування гепатитів
 • Діагностика та лікування метаболічного синдрому та ожиріння
 • Діагностика і лікування різних видів харчових непереносимостей
 • Діагностика та лікування гельмінтозів
 • Призначення лікування
 • Профілактики захворювань шлунково-кишкового тракту і патологій

З якими питаннями можна звертатись

Лікар-гастроентеролог діагностує, лікує і попереджає захворювання органів шлунково-кишкового тракту.

Принципы работы

Передові технології та обладнання

У Odrex використовують новітні технології та сучасне обладнання, що дозволяє швидко і точно встановити першопричину хвороби, простежити алгоритм її розвитку, своєчасно вплинути на розвиток патологічних процесів.

Високий рівень сервісу і турбота про пацієнтів

Усвідомлене ставлення пацієнта до лікування і його гарний настрій - запорука успішного лікування. Тому наші лікарі докладно пояснюють хід лікування, а персонал завжди ввічливий і доброзичливий.

Рання профілактика

Хвороби шлунково-кишкового тракту порівняно легко лікуються на ранніх стадіях, тому ми приділяємо особливу увагу профілактиці і вчимо наших пацієнтів системно дбати про своє здоров'я.

Коли потрібна консультація гастроентеролога

На консультацію до гастроентеролога варто записатися в таких випадках:

У вас часто бувають розлади шлунку і болі в боці або животі

Ви спостерігаєте різкі перепади консистенції або кольору випорожнень (або запор, або діарея)

Страждаєте від печії або кислого смаку у роті

Вас турбує неприємний запах з рота або важко зчищати, неприємно пахне наліт на язиці

Ви втрачаєте або набираєте вагу

Вас переслідує відчуття дискомфорту до, під час або після прийняття їжі, нудота або блювота

Відеоблог

Гастроентерологія
15.12.2020

Q&A з гастроентерологом Медичного дому Odrex — Миколою Калініченко...

Харчування — ключова складова здоров’я і гарного самопочуття, але проблеми або захворювання шлунково-кишкового тракту хвилюють багатьох і в різному віці. Часом вирішити самостійно їх не вдається.

Гастроентерологія
19.08.2020

Захворювання ШКТ: як не отруїтись влітку? Інтерв’ю гастроентеролога Миколи Калінічен...

Літній період асоціюється у багатьох з відпочинком, коли хочеться багато та шкідливо поїсти. Але крім сезонних, є і проблеми, які турбують пацієнтів систематично. Про захворювання ШКТ в етері 7-го каналу розповів гастроентеролог Медичного дому Odrex — Микола Калініченко.

Гастроентерологія
03.02.2020

Захворювання органів травлення. Інтерв’ю гастроентеролога Миколи Калініченко в ефірі 7-го ...

Як виникають захворювання органів травлення? Про це в етері 7 каналу розповів гастроентеролог Медичного дому Odrex — Микола Калініченко.

Гастроентерологія
09.01.2020

Жирова хвороба печінки. Інтерв’ю Миколи Калініченка в ефірі каналу Думська ТВ...

Про причини виникнення та види жирової хвороби печінки в ефірі телеканалу Думська ТВ ведучі поспілкувались з гастроентерологом Медичного дому Odrex – Миколою Калініченко.

Педіатрія
08.07.2019

Питання діагностики у дитячій гастроентерології. Як ми діємо?...

Конференція «PedSMART. Гастроентерологія та нутріціологія» в Medical Hub Odrex. Секція 1. Питання діагностики у дитячій гастроентерології. Як ми діємо?

Відгуки

Двічі була на консультації у Володимира Олександровича.Дуже приємна людина, чудовий фахівець, спокійно і доступно пояснив проблеми мого здоров'я, призначив препарати, рекомендував подальші дії. Видно, що він любить свою роботу, зі співчуттям ставиться до пацієнта, глибоко розуміється на питаннях допомоги пацієнтові. Візитом до лікаря задоволена.
Тодорова Ольга Олександрівна
15.11.2022
Хочу сказати велике дякую Ірині Костянтинівні за її професіоналізм, за строгий контроль та якісне лікування! Звернувся с проблемою низького гемоглобіну та болі в епігастрії, лікар призначив діагностичні дослідження, а потім й лікування, яке швидко допомогло та привело мене у форму та повернуло мене до звичайного життя. Тепер тільки їй можу довірити своє здоров'я! Бережіть таких спеціалістів, Odrex!
Ревяков Сергей Петрович
29.09.2022
Большое спасибо доктору Стренковской, которая стала не просто доктором, которым сделала хорошее назначение, которое помогло, но и всё доступно объяснила, успокоила и по человечески поняла. Никогда ничего лишнего и ненужного не назначает ( был опыт, знаем) Полностью доверяю себя доктору и свою семью. Теперь всем советую!
Ревякова Тамара Николаевна.
29.09.2022
Для тех кто годами не может найти причину болей под правым ребром, устал от рвоты и диет, и тому подобное. Моя история.Печень. Полтора года назад у меня повторно резко набрался вес, я обратилась к эндокринологам, за 6 недель ушло 10 кг, но ухудшились печеночные пробы и спустя 3 месяца пробы стали потенциально опасны, и мне было отказано в терапии до работы с гепатологом. Я обращалась к разным специалистам, мне назначили лечение, я продолжала диету, результат был нулевой: печень максимального размера, пробы ухудшались, вес не уходил…Я обратилась к Стренковской Ирине Константиновне без какой-либо надежды что что-то можно изменить.Мне было назначено лечение и анализы. На лечении за 2 недели ушло еще 3 кг, и по анализам была установлена причина(это то что не могли найти 34 года(!!!) с вечными диетами,обследованиями и тому подобным.Сейчас, по крайней мере, помимо ухода веса, я вышла на мою дозу гормонов уже без отказов от эндокринологов. Поэтому тем, кто долго не может найти причину, и лечение не дает результат,смело можно идти к Ирине Константиновне, она докопается до сути, а не оставит вас один на один с проблемой.
Подвысоцкая Е.А.
04.08.2022
Спасибо огромное Ирине Константиновне. Внимательный и высококвалифицированный врач. Внимательно изучив проблему моего сына, за месяц восстановила его здоровье. До неё обращались другим специалистам и никто не мог помочь. Были проблемы с питанием, кишечником и весом. Сейчас мой сын (17 лет) набирает вес, радуется и ведёт активный образ жизни. Спасибо огромное, Ирина Константиновна!
Яцкова Алла Валентиновна
02.02.2022

Хочу оставить позитивный отзыв и поблагодарить за помощь. Врач очень внимательно отнёсся к моей проблеме, назначил дополнительные анализы, а так же курс лечения. Хотя, до этого я 8 месяцев ходил по врачам и результата не было никакого.

Завтра Марк Витальевич
02.02.2022
Очень внимательный и грамотный доктор.
Тараненко Виктор
13.05.2021