Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Клінічна онкологія

Хіміотерапія в Одесі

Клінічна онкологія Odrex — медичний заклад для точного та ефективного лікування пацієнтів з будь-яким видом злоякісних новоутворень. Жодних компромісів — лише найсучасніше обладнання, передові методики та команда професійних лікарів.

Можливості Медичного дому Odrex

Не треба бігати між різними клініками — будь-яка необхідна послуга та всі види хіміотерапії в одному місці.

 • Консультації фахівців. Від прийому клінічного онколога до збору мультидисциплінарного консиліуму
 • Обстеження перед початком лікування. Перед кожним курсом хіміотерапії пацієнт попередньо здає аналізи. У базовому списку: загальний аналіз крові, печінкові проби та обов'язково з урахуванням пандемії — тест на COVID-19. Це необхідно, щоб зрозуміти, чи безпечно проводити хіміотерапію. Після оцінки результатів лікар допускає пацієнта до лікування.
 • Неоад'ювантна хіміотерапія. Доопераційне лікування злоякісного новоутворення спеціальними препаратами. Допомагає підготувати пацієнта до операції: значно зменшити обсяги пухлини та спростити механізм її видалення.
 • Ад'ювантна хіміотерапія призначається після хірургічного лікування, щоб уникнути виникнення повторного захворювання. Вона знищує ракові клітини, що залишилися в організмі пацієнта після оперативного втручання. Забезпечує тривалу ремісію та захищає від метастазування.
 • Паліативна хіміотерапія. Полегшення симптомів захворювання для продовження та покращення якості життя пацієнтів з неоперабельними пухлинами
 • Встановлення порт-систем. Сучасні порт-системи ретельно контролюють введення препаратів аж до кожної краплі — все для того, щоб мінімізувати дискомфортні відчуття та убезпечити від інфекцій.
 • Терапія болю. Ми використовуємо сучасні методики знеболювання широкого спектра.
 • Реабілітація після хіміотерапії. Комплекс процедур для комплексного відновлення організму. Формується індивідуально для кожного пацієнта — залежно від особливостей його здоров'я, стадії захворювання та обраного методу лікування.
 • Встановлення порт-систем для хімієтерапії. Порт-системи дають швидкий доступ до кровотоку і значно знижують ризики негативних наслідків.

Напрями роботи

 • Гематологія
 • Онкоандрологія
 • Онкодерматологія
 • Онкогінекологія
 • Онкологія голови та шиї
 • Онкозахворювання шлунково-кишкового тракту
 • Онкомамологія
 • Онконефрологія
 • Онкопроктологія
 • Онкопульмонологія
 • Онкоортопедія
 • Онкологія ендокринної системи
 • Онкоурологія
 • Нейроонкологія

Чому потрібно вибрати Клінічну онкологію Odrex

Світові стандарти хіміотерапії в Одесі та сертифіковані препарати

У своїй роботі ми використовуємо лише перевірені препарати, передове обладнання та найсучасніші протоколи – тому лікування в Центрі клінічної онкології Odrex відбувається на найвищому рівні. При цьому ціна на хіміотерапію залишається розумною та досить доступною.

Комплексний підхід та будь-яка необхідна процедура – в одному місці

Комплексний та продуманий підхід до лікування – основа ефективної боротьби зі злоякісними новоутвореннями. Так роблять у передових медичних закладах світу, і така сама практика використовується в Центрі клінічної онкології Odrex. Більше не потрібно шукати лікарів чи послуги з різних лікарень — в одному місці вже зібрано необхідні види обстеження, терапії, хірургії та реабілітації.

Мультидисциплінарна команда професіоналів

Тактика та методи лікування приймаються спільними зусиллями клінічного онколога, гематолога та лікарями суміжних спеціальностей. Усі учасники мультидисциплінарного консиліуму входять до таких почесних медичних асоціацій, як ESMO і ESSO — а тому їхній досвід і знання заслуговують на довіру.

Безпека пацієнтів на кожному етапі лікування

У Центрі клінічної онкології Odrex вжито всіх необхідних заходів безпеки проти COVID-19 та будь-яких форс-мажорних ситуацій. Кожен етап лікування обговорюється індивідуально з пацієнтом, всі витратні матеріали лише одноразові, а використовувані препарати ретельно обираються серед найефективніших медикаментів, які відповідають усім вимогам української та міжнародної сертифікації.

Комфортні умови

Палати Клінічної онкології оснащені антибактеріальною фільтрацією повітря, зручними ліжками, кнопкою виклику персоналу та апаратами для моніторингу життєвих функцій – усім, що може знадобитись людині, яка проходить курс хіміотерапії. При необхідності, пацієнт має можливість перебувати в палаті разом із родичем. Крім того, центр відрізняється просторістю та приємним світлим інтер'єром – так що атмосфера всередині зовсім не нагадує лікарню.

Підтримка адміністратора

Персональний адміністратор планує прийоми та нагадує про візити в Клінічну онкологію Odrex. Крім того, він постійно на зв'язку та готовий вислухати і, якщо це можливо, оперативно виконати побажання пацієнта.

Щорічна конференція до Всесвітнього дня боротьби з раком

Щоб підвищити рівень знань про хіміотерапевтичне лікування та онкологічні захворювання, до Всесвітнього дня боротьби з раком в Medical Hub Odrex щорічно проводиться спеціалізована конференція, приєднатися до якої може будь-хто.

Відеоблог

Онкологія
02.03.2024

Що треба знати про колоректальний рак? Дивіться ефір наших фахівців на 7 каналі...

Березень – місяць боротьби з колоректальним раком (раком кишківника). Тож активно нагадуємо, як захистити себе від захворювання. Клінічний онколог Світлана Стороженко, ендоскопіст Костянтин Науменко та гастроентеролог Павло Андрющенко «розклали по поличках» правила профілактики в ефірі 7 каналу.

Онкологія
22.02.2024

Як профілактувати рак? Дивіться інтерв’ю з онкологом Світланою Стороженко...

Якщо рак виявити на ранній стадії, шанси повністю його вилікувати значно підвищуються. Як не пропустити захворювання, онколог Світлана Стороженко розповіла в ефірі 7 каналу.

Клінічна онкологія
10.05.2023

Діагноз – рак. Що робити, якщо виявили у себе цю хворобу, онколог Світлана Стороженко розк...

Навіть 4 стадію онкологічної хвороби можна успішно лікувати і жити якісно. Головне у боротьбі – звернутись до лікаря.

Клінічна онкологія
25.01.2023

День народження Клінічної онкології Odrex

Сьогодні рівно рік, як в Медичному домі Odrex працює Клінічна онкологія. Це потужний центр боротьби з раком, який виріс зі звичайного відділення лікарні. Один рік – це невеликий термін, але нам вже є що згадати, і є чим пишатись. Ми не зупинялись ані на секунду і продовжували працювати, навіть якщо за вікном лунала повітряна тривога. Жодних компромісів: ми прагнемо отримати і велику Перемогу, і перемогу над раком.

Торакальна хірургія
20.07.2022

Рак легенів, симптоми, діагностика, лікування. Консультує торакальний хірург, хірург-онкол...

Нещодавно в Україні набув чиннсті закон, який забороняє паління електронних сигарет у громадських місцях. Цей крок є одним з дієвих профілактичних заходів для зменшення шкідливого впливу тютюну на здоров’я людей, адже куріння є однією з головних причин виникнення раку легень.

Клінічна онкологія
29.03.2022

Хіміотерапія та воєнний стан, алгоритм дій пацієнтів з онкологічним захворюванням...

Що мають знати пацієнти з онкозахворюваннями про лікування сьогодні? Завідувачка Клінічної онкології, клінічний онколог, хіміотерапевт вищої категорії Світлана Стороженко долучилась до програми «Консиліум» на Першому міському каналі, щоб висвітлити основні моменти.

Онкологія
04.02.2022

Відділення Клінічної онкології Odrex. Репортаж Odesa Live...

На минулому тижні ми відкрили відділення Клінічної онкології Медичного дому Odrex — новий центр, де зібрані всі види хіміотерапії та надаються необхідні послуги пацієнтам з онкологічними захворюваннями.

Онкологія
04.02.2022

Симптоми та лікування раку легень. Консультує торакальний хірург — Владислав Севергін...

4 лютого ми відзначаємо Всесвітній день боротьби з раком. Це щорічна ініціатива, в рамках якої весь світ має усвідомити загрозу глобальної епідемії онкологічних захворювань та об’єднатись в боротьбі з нею.

Онкологія
28.01.2022

Відділення Клінічної онкології Odrex. Репортаж 7 каналу...

На початку тижня ми відкрили відділення Клінічної онкології Odrex — новий корпус багатопрофільної клініки на Розкидайлівський та центр, де зібрані всі види хіміотерапії та необхідні супутні послуги.

Онкологія
29.12.2021

Лікування онкологічних захворювань. Інтерв’ю Ольги Кузнецової на 7 каналі...

Рак є загальним терміном для великої групи онкологічних захворювань, які можуть виникати у всіх системах організму людини. Багато видів раку легко діагностуються на ранніх стадіях, що дозволяє вчасно розпочати лікування та перемогти онкологічне захворювання результативно та ефективно.

Онкологія
28.10.2021

Q&A про лікування раку молочної залози з хірургом-онкологом, мамологом — Володимиром...

Говорити про рак – важливо. Всього півстоліття тому, діагноз раку був вироком, смертність росла і росла. Зросла настільки, що в 1986 медичні журнали писали під заголовками «Ми програємо війну проти раку». Але тільки медичні – тому що говорити про хвороби було не прийнято. Жінки стикалися з соромом і страхом, коли у них діагностували рак молочної залози.

Онкологія
16.02.2021

Головне про онкологічні захворювання. Інтерв’ю Світлани Стороженко із включенням Дениса Ка...

Онкологічні захворювання можуть зачепити будь-які органи, виникають у різному віці та абсолютно по-різному себе проявляють. Необізнаність чи недовіра до медицини провокує виникнення багатьох міфів, які тягнуть за собою низку хибних рішень. У боротьбі з раком час грає величезну роль, і значне місце у лікування займає швидкість звернення та діагностування хвороби.

Онкологія
08.02.2021

Життя після онкології є. Інтерв’ю клінічного онколога-хіміотерапевта Світлани Сторож...

Лікування онкологічних захворювань потребує взаємодії пацієнта з лікарем. Це складний процес для фізичного та емоційного стану людини, але комплексно, з довірою своєму лікарю та налаштуванням на віру в успіх — боротьба з раком має шанс на задовільний результат. Про головні аспекти лікування та одужання онкологічних пацієнтів в етері 7-го каналу розповіла завідувачка відділення онкології, клінічний онколог-хіміотерапевт Медичного дому Odrex — Світлана Стороженко.

Онкологія
17.12.2020

Ризики та лікування раку молочної залози. Інтерв’ю клінічного онколога-хіміотерапевта Світ...

Розвиток профілактичних засобів, медицини, фармацевтики призводить до того, що жінки з діагнозом рак молочної залози, мають сьогодні набагато кращі шанси, ніж 10 років тому. Але і ці заходи не знімають з жінки відповідальність перед своїм здоров’ям, все ж таки самообстеження та регулярні обстеження — необхідні, аби вберегти себе. Про основні категорії пацієнтів та методи лікування у етері телеканалу Академія розповіла клінічний онколог-хіміотерапевт Медичного дому Odrex — Світлана Стороженко.

Онкологія
17.11.2020

Протипухлинне лікування: головні питання до хіміотерапевта. Інтерв’ю Марини Бєлоцерковсько...

З усіх методів лікування онкологічних захворювань хіміотерапія розвивається особливо швидко. Це медикаментозне лікування з використанням протипухлинних ліків, спрямоване на руйнування злоякісних клітин або істотне уповільнення їх зростання.

Онкологія
17.03.2020

Тактика ведення пацієнтів, які проходять хіміотерапію...

Конференція Medical Hub Odrex до Всесвітнього дня боротьби проти раку (World Cancer Day) за підтримки Одеського медичного інституту, Міжнародного гуманітарного університету та кафедри сімейної медицини ОНМедУ.

Онкологія
05.02.2020

Всесвітній день боротьби з раком. Відеорепортаж на Думська ТВ...

Щорічно понад 100 тисяч українців дізнаються про наявність у себе онкологічного захворювання. Зазвичай вони проходять безсимптомно, тому багато пацієнтів дізнаються діагноз, коли хвороба вже прогресує.

Відгуки

Хочу висловити подяку Стороженко Світлані Анатоліївні за професіоналізм та людську доброту. Діагноз рак 4 ступеня з метостазами у кістках – у січні – це страшно. Результат лікування – у червні позитивна динаміка. Дякуємо за організовану роботу персоналу — асистенту Штіпуляк Вероніці, адміністраторам Васильєвій Катерині, Калугиній Анастасії за оперативний зворотний зв'язок у Viber, за увагу до пацієнта, допомогу з усіх питань, які виникали. Дякую медсестрам Комад Тетяні, Демченк Тетяні за руки, які знаходили мої жахливі вени, за правильні слова та спілкування при хіміотерапії. Дякую персоналу Онкологічного відділення. З повагою та симпатією Ревзін Володимир
Ревзін Володимир Євгенович
05.07.2023
Велика подяка лікарю Стороженко С.А. а також адміністраторам онкології Катерині і Анастасії дуже співчуттеві не мов психологи а також адміністратору реєстратури Євгенії дуже компетентний і ввічливий адміністратор.
Пітул Лариса Василївна
23.05.2023
Чудовий лікар, дуже приємна, все зрозуміло пояснила. Прийшли за незначними змінами в аналізах крові, на всі питання дала відповідь. До дитини поставилась дуже уважно, приділила достатньо часу. Огляд був з посмішкою на обличчі. Дуже дякую за вашу роботу!!!
Сергєєва Уляна Олександрівна
03.04.2023
Дуже вдячна завідуючій відділенням онкології медичного дому Одрекс Стороженко Світлані Анатоліївні, у якої я зараз проходжу лікування. Світлана Анатоліївна завжди чуйна та уважна, висококваліфікований лікар, і взагалі, гарна жінка та людина. Колектив онкологічного відділення мені дуже подобається: весь персонал чемний, уважний, доброзичливий, усі працівники професіонали. Бажаю всьому відділенню разом з лікарями здоров'я, миру та злагоди!
Фєтєско Марина Вікторівна
23.06.2022

Статті по темі