Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Приймальне відділення

Екстрена (невідкладна) медична допомога

Приймальне відділення Odrex працює 24/7. Тут приймають пацієнтів від 1 місяця та надають кваліфіковану допомогу при всіх невідкладних станах. Цей великий і сучасний підрозділ має пропускну здатність до 100 машин швидкої допомоги на добу. Професійна команда, технічне оснащення та експертна допомога – одні з ключових аспектів роботи відділення.

Принципи роботи

Приймаємо за будь-якою швидкою допомогою та за самозверненням

Відділення функціонує в будь-який час дня та ночі. Пацієнтів приймають по самозверненню та Швидкій: як міській, так і Odrex. На місці пацієнта зустрічають лікарі відділення, які проводять діагностику чи госпіталізацію. Маршрут заздалегідь продуманий, щоб витрати часу на визначення проблеми, особливо якщо це інсульт, інфаркт, крововтрата або тяжка травма, були мінімальні. Команда готова надати удар у відповідь будь-якому гострому стану, маючи як фахівців, так і всі необхідні ресурси. Викликати Швидку допомогу Odrex можна за коротким номером 9000 з будь-якого мобільного оператора або за телефоном +38 (048) 752-9000.

Спеціалізована команда

Крім чергових лікарів невідкладних станів приймають фахівці вузького профілю: терапевт, хірург, анестезіолог, лікар відділення респіраторних захворювань, педіатр, ортопед-травматолог, рентгенолог, лікар УЗД, гінеколог, уролог, невролог, нейрохірург, рентгенендоваскулярний хірург, судинний хірург, отоларинголог, щелепно-лицьовий хірург, невролог, дитячий ортопед-травматолог, дитячий анестезіолог, дитячий хірург. Навіть для операції не потрібно чекати, настання ранку або робочого дня.

Ургентна діагностика та аналізи

У разі потреби можливо провести дослідження у невідкладному порядку: КТ, рентген, ЕКГ та УЗД. На базі відділення тестують на COVID-19 та грип. Проводять термінові аналізи: крові, сечі, креатинін, D-димер, групу крові/резус, тропонін Т, креатинкіназу-МВ, міоглобін (кров), коагулограму. Коли пацієнту потрібна оперативна допомога, результати низки аналізів є кардинально важливими для лікування. Забір аналізів відбувається в оглядовій, також є мобільні апарати УЗД, щоб пацієнту не доводилося переміщатись. Кабінет КТ знаходиться у відділенні. Можливо отримати ургентний анатоксин проти правця, готові до укусів тварин.

Поділені потоки

З моменту появи COVID-19 розділені потоки пацієнтів із респіраторними ознаками та іншими станами. Це дозволяє знизити ймовірність зараження коронавірусом та забезпечує безпеку пацієнта. Весь персонал працює з урахуванням заходів безпеки, а для мінімізації контактів у респіраторній зоні є електронний адміністратор.

Програми річного обслуговування

Надання невідкладної допомоги у приймальному відділенні входить до ряду річних програм для сім'ї. З цією опцією за будь-яких гострих станів зі здоров'ям, пацієнти знають маршрут, економлять час, гроші та відчувають менше стресу. Докладно про річні програми медичного обслуговування читайте за посиланням.

Відеоблог

Приймальне відділення
06.01.2021

Новорічні історії Odrex. Серія 14: приймальне відділення...

Не так давно ми анонсували відкриття нового приймального відділення в Медичному домі Odrex, а сьогодні героями нашого відеоблогу є його спеціалісти: лікар Олександр Коваленко, фельдшери Кирило Іванов та Дмитро Герасименко, старша медична сестра Анастасія Руденко, які розповідають про роботу приймального відділення та вітають всіх зі святами!

Приймальне відділення
31.12.2020

Відкриття нового приймального відділення Odrex

Дорогі друзі, на цьому тижні ми відкрили нове приймальне відділення Odrex, яке вже працює і приймає пацієнтів 24/7.

Приймальне відділення
02.04.2020

Робота Odrex під час пандемії

Дорогі друзі, ми анонсували відкриття на базі Медичного дому Odrex відділення для лікування пацієнтів з підозрою на COVID-19: стаціонар та інтенсивну терапію. Але хочемо нагадати вам про те, що Медичний дім Odrex та Поліклініки для всієї родини в Ж/М «Райдужний» і місті Чорноморськ — готові до прийому всіх пацієнтів!

Приймальне відділення
05.08.2019

Професія лікар. Інтерв’ю Олени Черненко в ефірі 7 каналу...

Які якості повинен мати лікар? Олена Геннадіївна Черненко, завідувачка відділення невідкладної медичної допомоги Odrex, обговорила з журналістами 7 каналу питання пов’язані з професією лікаря та специфіку роботи приймального відділення.

Приймальне відділення
11.07.2019

Один рік приймальному відділенню Медичного дому Odrex...

Сьогодні, 11 липня, виповнюється рік приймальному відділенню Медичного дому Odrex!

Відгуки

Оператвіно отеуговала , разьяснила все доступно , допомогла оформити запис до лікаря , дуже пріемна людина
Петренко Андрій Міколайович
02.12.2023
Велике спасибі вам за вашу увагу та професіоналізм. Удачі вам у всьому. З повагою сім'я Кіхтенко.
Кіхтенко Ірина Вікторівна
06.11.2023
30.01.2023 трапилося лихо, пацієнтці вночі стало погано. Висловлюю подяку бригаді швидкої допомоги, яка в умовах відключення світла забезпечила допомогу пацієнтці 86 років, транспортування до клініки. Окреме спасибі приймальному відділенню за своєчасне якісне обстеження (Чупріненко О.В.) та діагностику. Велике спасибі операційному блоку та операційній бригаді: анестезіолог Руденко Р.Ю., хірурги Янко В.І., Пірієва С.С.. Подяка всьому персоналу хірургічного відділення. Дякую, що є така клініка, яка врятує життя !!!!!!
Шишкова Анастасія Андріївна
07.03.2023
Приголомшливий лікар, який нас обслуговувала, рівень Ваш височайший. Дякуємо Вам. Мама хворіла ковідом два роки назад , пролежала у вас три неділі і ви її спасли. З дитиною до вас також ходимо. Величезна подяка за ваш професіоналізм лікарів, шикарне обслуговування.
Скотаренко Людмила Олексіївна
11.01.2023
Хочу висловити подяку, за гарне відношення, професіоналізм в своїй справі, бажаю успіху та кар’єрного зросту в цій нелегкій роботі!
Коваленко Виталий Владимирович
04.08.2022
Хочу выразить огромную благодарность лично кардиологу Кузнецовой Татьяне Викторовне за её профессионализм и человеческое, тёплое, внимательное отношение. С первых минут поступления в приёмное отделение она была рядом — всегда готова объяснить, успокоить и настроить на лучшее. А также хочу отметить прекрасную работу всего коллектива реанимационного отделения. От врача и до санитарок — все заботливые, внимательные. Сейчас это большая редкость. Огромное вам всем спасибо за спасение жизни!
Ракул Людмила Семеновна
27.06.2022

Статті по темі

Приймальне відділення працює без вихідних

Невідкладна допомога дітям 24/7

Дитяча хірургія в Odrex 24/7

Відкриття нового приймального відділення Odrex

Статистика тестувань на коронавірус

Ургентні лікарі Медичного дому Odrex