Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Багатопрофільна лікарня на Філатова

Поліклініка, хірургія та стаціонар в Одесі

Повністю новий та затишний медичний центр на Черемушках.
Адреса: вул. Академіка Філатова, 38
Графік роботи: понеділок-субота з 8:00 до 18:00

Принципи роботи

Odrex на Філатова – багатопрофільний медичний центр, який надає первинну, вторинну та третинну допомогу. Чому варто довірити своє здоров’я Odrex на Філатова?

Прогресивний медичний персонал

Усі лікарі центру розділяють принципи доказової медицини, постійно вдосконалюють свої знання та беруть участь в наукових конференціях.

Операційний блок

Все необхідне для проведення операцій на судинах, ЛОР-втручань, гінекологічних операцій та інших. Сучасні рентгенологічні операційні, які дозволяють безпечно та точно проводити втручання під контролем рентген-апарату.

Світлі палати з приємним інтер’єром

Всі кімнати з вікнами, оснащені зручними ліжками, кнопками виклику персоналу та апаратами для моніторингу життєвих функцій.

Потужна діагностична база

В лікарні використовуються апарат УЗД ACUSON Juniper з винятковим рівнем чіткості зображення, магнитно-резонансний томограф Siemens MAGNETOM Sempra, який забезпечує детальну та безпечну діагностику, а також комп’ютерний томограф Siemens SOMATOM go.Up зі зменшеною дозою опромінення.

Можливість укладати декларацію

За декларацією з сімейним лікарем, терапевтом або педіатром можна отримувати безоплатні послуги первинної ланки за програмою медичних гарантій. Лікарі, з якими можна укласти декларацію: завідувачка поліклініки Марта Більчак, сімейний лікар Олексій Костюшенко, терапевти Вероніка Якименко та Анжеліка Кицькай, педіатр Тетяна Івасюк.

Чітко продумана організаційна частина лікування

Адміністратор допомагає підібрати зручну дату прийому. Оскільки прийом ведеться за попереднім записом, в лікарні немає черг. Всі медичні висновки, результати аналізів та діагностики зберігаються в особистому кабінеті пацієнта в додатку. Немає приводів переживати за збереження паперових варіантів і приносити їх щоразу на консультації.

Спеціалісти

Відеоблог

Алергологія
17.04.2024

Сезонна алергія – що робити, щоб уникнути реакції? Сюжет Першого міського за участі алерго...

Всюди вже квітнуть весняні квіти, а це означає, що знайти вільне віконечко на запис до алерголога стає трохи складніше. Друзі, закликаємо тих, для кого весна – це не лише про тепло, а ще й про поліноз, не гаяти часу і звертатися по допомогу до лікарів заздалегідь.

Філатова
06.03.2024

Чому не варто боятися операції при варикозі? Розповідає Михайло Чехлов...

Судинний хірург вищої категорії та завідувач хірургічного відділення Філатова Михайло Чехлов розповідає чому не варто боятися операції при варикозі.

Філатова
12.02.2024

Легке лікування варикозу в Багатопрофільній лікарні на Філатова...

Боїтесь операції на судинах і тому не лікуєте варикоз? Дивіться, як проходить таке втручання в Багатопрофільній лікарні на Філатова. Це швидко, безболісно і не вимагає довгої реабілітації.

Ультразвукова діагностика
16.11.2023

Кому і навіщо призначають УЗД судин? Дізнайтесь про дослідження в інтерв’ю Ольги Волошиної...

Ультразвукове дослідження судин роблять, щоб підтвердити або виключити атеросклероз, варикозне розширення вен та наявність тромбозу. Це дослідження допомагає виявити ризики інфарктів та інсультів, оскільки саме атеросклероз та тромботичні маси є основними причинами цих патологій.

Філатова
09.11.2023

Нова Багатопрофільна лікарня Odrex: дивіться репортаж 7 каналу з Філатова...

Ми вже приймаємо пацієнтів, підписуємо декларації і навіть проводимо перші операції. Багатопрофільна лікарня на Філатова, 38 запустилась вже на повну – надаємо послуги за первинною, вторинною та третинною допомогою.

Відгуки

26.04.24 була на прийомі у Марії Олександрівни Питомець. Чуйна людина, прекрасний професіонал! Дякую за необхідні дослідження, встановлений діагноз, турботу, роз'яснення моєї ситуації та призначене лікування. Хай щастить!
Швець Олександра Антонівна
14.05.2024
Щиро дякую лікарю Кіцкай Анжеліці Юріївні за чудову консультацію! Приємне спілкування та професійна робота, все зрозуміло пояснює. Дуже задоволений гарним обслуговуванням, дякую!
Васюхін Семен Анатолійович
14.05.2024
Була на не дуже приємній процедурі на Філатова 38 у доктора Корчового Д.В. Дуже приємний лікар, чудовий фахівець у своїй справі. Він найкращій, бо вже пройшла немало таких процедур. В нього і чудовий колектив. Усе проходить на вищому рівні, лікар усе добре пояснює і не відчуваєш ніякого дискомфорту. Бажаю тільки успіхів і міцного здоровʼя лікарю. Одрексу дякую , ви молойдці!!! Ви може пишатися та берегти таких фахівців. Ще дуже дякую гастроентерологу Залевській І.О., молода та дуже обізнана у своїй справі. Постійно на звʼязку та усе добре пояснює. Ще раз велика подяка
Самойленко С. В.
25.04.2024
Анжеліка Юріївна — це справжній ангел у своїй професії! Після кожного прийому, враження залишаються надзвичайно позитивними! Вона дуже уважна та чуйна, завжди готова допомогти і дати корисні поради. Завдяки її доброзичливості та професіоналізму я відчував себе впевнено і спокійно під час консультації. Я вдячний за її роботу і буду рекомендувати всім своїм знайомим звертатися саме до неї!"
Сергій
26.03.2024
Дуже гарний офтальмолог, рекомендую!
Ярослав
26.03.2024
Лагідна, чуйна, привітна, турботлива, здатна з перших хвилин спілкування з хворим заспокоїти, вселити надію на допомогу, віру в одужання. Ці слова я адресую лікарю-отоорентологу медичного дому Odrex м. Одеси Таран Ларисі Володимирівні, яка лікує не лише тіло, але й душу, а це так важливо у наш нелегкий час. Дякую Вам, мій любий лікарю, Ларисо Володимирівно, за Вашу професійну майстерность. Адже операція, яку Ви мені провели була далеко не з легких, за що Вам від мене і моєї родини низький уклін і щира подяка. Не можу також не відзначити чітку, злагоджено роботу персоналу лікарні. Вражає чистота, теплота, затишок, чуйне, дбайливе ставлення до кожного пацієнта. Хай щастить Вам у Вашій благородній праці, любі лікарі і персонал лікарні. Здоров'я Вам, миру і добра бажає вдячна родина Вашої пацієнтки Констанжі Тетяни Миколаївни.
Констанжі Тетяна Миколаївна
05.03.2024
Чудовий, дуже уважний і сумлінний лікар, професіонал найвищого класу, бачить те, що інші лікарі упускають. Дмитре Вадимовичу, спасибі величезне за правильний діагноз, за ваш час, увагу і любов до своєї справи і пацієнтів, за важливий комфорт на ваших прийомах. Прийом і оперативні втручання у Дмитра Вадимовича нічим не відрізняються від рівня медичних установ Європи. Дякую вам за висококласну медицину європейського рівня у нас в Україні.
Топоркова Наталія
29.01.2024
У філії на Філатова 38 я проходив обстеження на апапраті МРТ із наркозом. Все пройшло дуже зручно та комфортно! Жодних невдоволень та побічних ефектів. Дуже ввічливий привітний та професійний персонал! персонал! Окремо хочеться відзначити травмолога Ломакова К.В. дуже хороший та грамотний спеціаліст! Я живу в м. Миколаєві, але надалі користуватимуся послугами тільки цієї клініки. А так само рекомендуватиму її всім своїм знайомим!
Зелінський Олег Володимирович
24.01.2024
Незамінний фахівець, вміє знайти підхід до дитини, заслужити її довіру, донька не боїться оглядів. Доступне пояснення діагнозу і 100% гарантія одужання після її лікування. Ми за нею готові їхати в будь-який кінець міста і будь-який кінець світу.
Браславец Соня Сергіївна
24.01.2024
Замечательный, очень внимательный и добросовестный доктор, профессионал высочайшего класса, видит то, что другие доктора упускают. Дмитрий Вадимович, спасибо огромное за правильный диагноз, за ваше время, внимание и любовь к своему делу и пациентам, за немаловажный комфорт на ваших приемах. Прием и оперативные вмешательства у Дмитрия Вадимовича ничем не отличаются от уровня медицинских учреждений Европы. Спасибо вам за высококлассную медицину европейского уровня у нас в Украине.
Топоркова Наталія
11.01.2024
Добрий день! Хочу виразити величезну подяку лікарю Андрющенко. Тепер я раджу цього спеціаліста всім знайомим))) Уважний, дуже професійний лікар який дивиться на проблему ширше ніж того потребує його спеціалізація. Зазвичай гастроентерологи з якими я спілкувалася дивилися на мою проблему вузько. Лікар Андрущенко одразу побачив про що моя скарга і перенаправив до іншого спеціаліста. Все пояснив, ні разу не роздратувався від купи моїх запитань. Я дуже рада, що знайшла такого спеціаліста. Більше б нам таких лікарів
Лев Валерія Сергіївна
11.12.2023
Бажаю не потрапляти до лікарні, але якщо все ж доведеться відвідати дерматолога, то без вагань звертайтесь до Альони Валентинівни!) Лікар просто супер! Професіонал своєї справи!
Заєць Іван Ігорович
04.12.2023
Відвідали нове відділення на Філатова 38, привітний та уважний персонал, лікар травматолог-ортопед Ломаков Костянтин Володимирович надав професійну консультацію, дуже допоміг
Жукова Тетяна Георгіївна
04.12.2023
Найкращій лікар, дякую за допомогу!
Теделурі Марія Сергіївна
02.12.2023
Кращий офтальмолог і спеціаліст! На додачу — красуня ! )
Владіслав
02.12.2023
Хочу виразити подяку лiкарю отоларiнгологу Таран Л.В. Дуже грамотний фахiвець, допомогла впоратись з застарiлою проблемою. Дякую вам, Лiкар!
Ринкова Наталя
23.11.2023

Статті по темі

Біль. Лікувати чи знеболювати?

Хірургія на Філатова