Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Принципи роботи

Odrex на Філатова – багатопрофільний медичний центр, який надає первинну, вторинну та третинну допомогу. Чому варто довірити своє здоров’я Odrex на Філатова?

Прогресивний медичний персонал

Усі лікарі центру розділяють принципи доказової медицини, постійно вдосконалюють свої знання та беруть участь в наукових конференціях.

Операційний блок

Все необхідне для проведення операцій на судинах, ЛОР-втручань, гінекологічних операцій та інших. Сучасні рентгенологічні операційні, які дозволяють безпечно та точно проводити втручання під контролем рентген-апарату.

Світлі палати з приємним інтер’єром

Всі кімнати з вікнами, оснащені зручними ліжками, кнопками виклику персоналу та апаратами для моніторингу життєвих функцій.

Потужна діагностична база

В лікарні використовуються апарат УЗД ACUSON Juniper з винятковим рівнем чіткості зображення, магнитно-резонансний томограф Siemens MAGNETOM Sempra, який забезпечує детальну та безпечну діагностику, а також комп’ютерний томограф Siemens SOMATOM go.Up зі зменшеною дозою опромінення.

Можливість укладати декларацію

За декларацією з сімейним лікарем, терапевтом або педіатром можна отримувати безоплатні послуги первинної ланки за програмою медичних гарантій. Лікарі, з якими можна укласти декларацію: завідувачка поліклініки Марта Більчак, сімейний лікар Олексій Костюшенко, терапевти Вероніка Якименко та Анжеліка Кицькай, педіатр Тетяна Івасюк.

Чітко продумана організаційна частина лікування

Адміністратор допомагає підібрати зручну дату прийому. Оскільки прийом ведеться за попереднім записом, в лікарні немає черг. Всі медичні висновки, результати аналізів та діагностики зберігаються в особистому кабінеті пацієнта в додатку. Немає приводів переживати за збереження паперових варіантів і приносити їх щоразу на консультації.

Спеціалісти

Відеоблог

Ультразвукова діагностика
16.11.2023

Кому і навіщо призначають УЗД судин? Дізнайтесь про дослідження в інтерв’ю Ольги Волошиної...

Ультразвукове дослідження судин роблять, щоб підтвердити або виключити атеросклероз, варикозне розширення вен та наявність тромбозу. Це дослідження допомагає виявити ризики інфарктів та інсультів, оскільки саме атеросклероз та тромботичні маси є основними причинами цих патологій.

Філатова
09.11.2023

Нова Багатопрофільна лікарня Odrex: дивіться репортаж 7 каналу з Філатова...

Ми вже приймаємо пацієнтів, підписуємо декларації і навіть проводимо перші операції. Багатопрофільна лікарня на Філатова, 38 запустилась вже на повну – надаємо послуги за первинною, вторинною та третинною допомогою.

Відгуки

Бажаю не потрапляти до лікарні, але якщо все ж доведеться відвідати дерматолога, то без вагань звертайтесь до Альони Валентинівни!) Лікар просто супер! Професіонал своєї справи!
Заєць Іван Ігорович
04.12.2023
Відвідали нове відділення на Філатова 38, привітний та уважний персонал, лікар травматолог-ортопед Ломаков Костянтин Володимирович надав професійну консультацію, дуже допоміг
Жукова Тетяна Георгіївна
04.12.2023
Найкращій лікар, дякую за допомогу!
Теделурі Марія Сергіївна
02.12.2023
Кращий офтальмолог і спеціаліст! На додачу — красуня ! )
Владіслав
02.12.2023
Хочу виразити подяку лiкарю отоларiнгологу Таран Л.В. Дуже грамотний фахiвець, допомогла впоратись з застарiлою проблемою. Дякую вам, Лiкар!
Ринкова Наталя
23.11.2023
Маріанна Олександрівна Павловська - лікар від Бога, мегапрофесіонал і ЛЮДИНА! Просто чарівник! Величезне - величезне Вам спасибі за Вашу роботу, за Ваш професіоналізм і за врятоване життя! Безмежно вдячні Вам! Пишаємося Вами! Захоплюємося Вами! Маріанна Олександрівна, Ви - НАЙКРАЩА!!! .
Оксана Бузаджи
22.11.2023
Дуже дякуємо лікарю,Таран Ларисі Володимирівна!За чуйність, доброту, професіоналізм!Вся сім'я наша вдячна вам!Миколаїв.
Чорненька Ольга Олександрівна
22.11.2023
Досвідченний, уважний спеціаліст. Лікар, який чує пацієнта, може провести бесіду, заспокоїти та призначити адекватне лікуванння згідно з сучасними протоколами. Олександр Васильович розспросив всі деталі стану. Був доброзичливим, дуже докладно пояснив процес лікування. Дякую
Яковенко Олександр
04.11.2023