Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Вакцинація

Найефективніший метод боротьби з інфекціями – це вакцинація.

Більшість епідемій було усунуто саме завдяки вакцинації. Завдання щеплень — ознайомити організм з можливим агресором, щоб імунна система змогла виробити захисні антитіла.

Послуги та процедури

Від яких інфекцій можлива вакцинація в Медичному домі Odrex

 • туберкульоз
 • кір
 • краснуха
 • епідпаротит
 • кашлюк
 • дифтерія
 • правець
 • гепатит B
 • поліомієліт
 • гемофільна інфекція
 • вітрянка
 • грип
 • COVID-19
 • ВПЛ
 • менінгокок

Принципи роботи

Вакцинація дітей

Вакцинація дітей — важлива і складна тема. Але мета у неї одна: як можна раніше і якомога надійніше захистити організм від інфекцій. Важливо! Для підтримки імунітету проводять ревакцинацію: дітей прищеплюють спочатку за календарем, а потім — кожні 5 років. Перед вакцинацією педіатр проводить огляд та оцінку стану дитини, а після вакцинації залишається на зв'язку для контролю здоров'я

Календар щеплень

Від багатьох відомих нам захворювань давно є вакцини: грип, вітрянка, ВПЛ, але, на жаль, не всі з них поширені в Україні. Ми зібрали в один великий календар обов'язкові та рекомендовані щеплення. Календар включає в себе кілька розділів: щеплення за віком, які включені до Національного календаря, щеплення за станом здоров'я, рекомендовані щеплення та щеплення за епідемічними показаннями.

Вакцинація за національним календарем безкоштовно за програмою НСЗУ

Наші сімейні лікарі та педіатри проводять вакцинацію за національним календарем безкоштовно для дорослих та дітей, які підписали декларацію з Медичним домом Odrex (*за наявності вакцини). Міністерство охорони здоров’я часто говорить про низький рівень охоплення щепленнями в Україні: вакциновані тільки 70% дітей, дорослих — ще менше.

Вакцинація від COVID-19

Вакцина змушує наш організм виробляти антитіла до поверхневого білка вірусу, за допомогою якого вірус прикріплюється до наших клітин. Тому після вакцинації прикріплення вірусу буде блоковано антитілами. Лікарі Odrex вакцинувались одними з перших. Вакцини, доступні в Україні: BioNTech Pfizer; CoronaVac; Oxford AstraZeneca; Johnson & Johnson, Moderna

Вакцинація компаній

Команда Медичного дому Odrex активно бореться з коронавірусною інфекцією з самого початку пандемії. В рамках масової вакцинації від COVID-19 мобільні бригади Медичного дому Odrex провели вакцинацію працівників 7 каналу, Української служби інформації, Офісу компанії Cotecna, Інтелект-Клубу №1, Театру Музичної комедії, Одеської Філармонії, Fitness stadium та інших компаній.

Лекції, конференції і тренінги

Освітні заходи в Medical Hub Odrex — чудова можливість для всіх, кому не байдужа тема вакцинації дізнатися про нову, актуальну інформацію, поділитись досвідом, навчитись новому, обговорити ключові питання охорони здоров'я та отримати відповіді на свої запитання. Лекторами виступають провідні українські та міжнародні експерти з охорони здоров'я.

Спеціалісти

Історії пацієнтів

Філармонічний оркестр

Діагноз

Вакцинація

Лікування

Вакцинація від COVID-19

Тетяна Мілімко

Діагноз

Вакцинація

Лікування

Ревакцинація від дифтерії та правця, вакцинація від грипу

Вакцинація одеських компаній

Діагноз

Вакцинація

Лікування

Вакцинація від COVID-19

Актори Одеського академічного теату музичної комедії ім. М. Водяного

Діагноз

Вакцинація

Лікування

Вакцинація від COVID-19

Fitness stadium

Діагноз

Вакцинація

Лікування

Вакцинація від COVID-19

Відеоблог

сімейна медицина
19.10.2021

Вакцинація проти COVID-19 та проти грипу: як поєднувати? Консультує сімейний лікар Олексан...

Наскільки актуальною на тлі пандемії COVID-19 є вакцинація від грипу? Чи можна поєднувати ці вакцини?

Респіраторні захворювання
05.10.2021

Загрози нової хвилі COVID-19. Інтерв’ю інфекціоніста Odrex Анастасії Неклюдової в еф...

За даними загально державної статистики кількість виявлених випадків COVID-19 та госпіталізованих хворих в Україні щодня зростає і на жовтень лікарі прогнозують ще більше збільшення. Недостатній рівень вакцинації та невивченість нового штаму «Дельта» змушують медиків знову бити на сполох: лікарням необхідно терміново готувати до шаленої хвилі госпіталізацій.

Респіраторні захворювання
06.09.2021

Вакцинація від COVID-19 у Одеській обласній Філармонії...

Два роки тому пандемія коронавірусу змінила звичний ритм життя кожної людини, і ми почали жити за новими правилами, дотримуючись карантинних обмежень. З нашого життя на деякий час зникла можливість насолоджуватись переглядом вистав, кінострічок та відвідуванням чаруючих концертів.

Респіраторні захворювання
23.07.2021

Вакцинація від COVID-19 одеських компаній

Вакцинація — безумовно дуже важливий процес, і ми неодноразово наголошували про це у своїх матеріалах.

Вакцинація
28.04.2021

Куди зараз без сімейного лікаря, та що з вакцинацією від COVID-19? Інтерв’ю сімейного ліка...

Практика показала, що при перших проявах COVID-19 треба звертатись саме до сімейного лікаря. І на коронавірусній інфекції приводи до звернень не закінчуються, а переваги декларації з лікарем — численні. Про порядок укладення декларації, лікування коронавірусної інфекції та питання вакцинації у ефірі 7-го розповіли сімейний лікар Олександра Шмуратко-Юрченко та терапевт Кароліна Козак.

Респіраторні захворювання
16.03.2021

Вакцинація від COVID-19 в Медичному домі Odrex

На початку березня в Україні розпочалась перша хвиля державної програми з вакцинації від COVID-19. Команда Медичного дому Odrex, яка активно бореться з коронавірусною інфекцією з самого початку пандемії, теж мала змогу вакцинуватись у першій хвилі вакциною Covishield.

Вакцинація Педіатрія, сімейна медицина,
27.11.2019

Маленька пацієнтка Odrex розповідає про боротьбу з інфекціями та вакцинацію...

Навіть найменші пацієнти Медичного дому Odrex знають, що інфекції – це вороги для нашого організму і боротись з ними можна за допомогою вакцинації. Наша гостя розповіла, як вони разом із мамою почали захищатись від вірусів уже в перший день після народження.

Педіатрія
30.10.2019

Майстер-курс «PedSMART. Антибіотики та вакцинація» репортаж 7 каналу...

Минулими вихідними в Medical Hub Odrex пройшов майстер-курс для педіатрів та сімейних лікарів «PedSMART. Антибіотики та вакцинація».

Вакцинація
23.04.2019

«Агенти змін з вакцинації» в Medical Hub Odrex

В течении двух дней на обучающей площадке Medical Hub Odrex состоялся Всеукраинский тренинг «Агентів змін з вакцинації», который объединил не только специалистов этой сферы, но и всех, кому не безразлична тема вакцинации.

Вакцинація
15.04.2019

Всеукраїнський тренінг «Агентів змін з вакцинації»...

Дводенний Всеукраїнський тренінг, який відбувся в Medical Hub Odrex, був спрямований на підвищення обізнаності населення про важливість імунізації, а також про наслідки, які несе відмова від неї.

Вакцинація
09.01.2019

Cовещание: «Национальная программа вакцинации»

В Medical Hub Odrex прошел профессиональный симпозиум при поддержке детского фонда ООН в Украине (UNICEF).

Вакцинація
28.06.2018

Вакцинація від А до Я

На лекції «Вакцинація від А до Я», яка відбулась в Medical Hub Odrex, провідні фахівці Медичного дому Odrex — Людмила Самойленко, Надія Володіна та Іона Діланян докладно розповіли про те, як має виглядати правильна вакцинація і як до неї підготуватись, якими бувають реакції на щеплення та які ризики отримати ускладнення у процесі вакцинації.

Відгуки

Дуже вдячний фахівцям клініки Odrex. Професіонали своєї справи. Дуже привітні, роботу свою знають, без перебільшення. Враховуючи, що дитині 11 років, все пройшло якнайкраще. Дякуємо. Бажаю всім миру і міцного здоров'я.
Комєдєв Олег Іванович
22.11.2023
Хочемо висловити подяку Стогній Ганні Борисівні! Дякуємо за Вашу працю! Дякуємо за Вашу чуйність та професіоналізм! Дякуємо, що ніколи не залишаєтеся байдужою і завжди допомагаєте впоратися з будь-яким питанням! Ми дуже раді, що колись потрапили до Вас на прийом і, незважаючи ні на що, досі залишаємося на зв'язку! Будьте здорові та бережіть себе!!!
Подоленко Надія Олександрівна
06.11.2023
Анастасія Неклюдова перевершує мої очікування від сімейного лікаря. Люблю лікарів які пояснюють свої рішення, розглядають ситуацію цілісно та в довгостроковій перспективі. Вона саме такий лікар. Жвава, розумна, та раціональна, приязна до своїх пацієнтів. А головне, її рекомендації дієві, відчуваю оте «покращення якості життя» заради якого ми ходимо на консультації до лікарів. Вдячна Анастасії за роботу з моєю мамою, особливо в постковідний період, бо збереження маминого здоровʼя поліпшує життя всієї сімʼї. :)
Галина Пузирна
04.11.2023
Наша сім'я дуже вдячна Петромарчук Валентині Романівні за її професіоналізм. З першого візиту до неї було зрозуміло, що це наш сімейний лікар. Молода, розвинена, енергійна, приємна у спілкуванні, а саме головне, що її рекомендації орієнтується на сучасні, медично доказові дослідження. Хочеться лікуватись іменно у таких спеціалістів!!!
Буц Ольга
02.09.2023
Хочу висловити величезну подяку сімейному лікарю Кіндюк Ользі Юріївні за допомогу в лікуванні, прекрасне знання своєї справи, високий професіоналізм і що найголовніше для хворої людини щире ставлення. Прекрасна клініка та обслуговування. За необхідності із задоволенням буду звертатися ще.
Кірєєва Людмила Володимирівна
02.09.2023
Із захопливістю висловлюємо вдячність нашому лікарю Неклюдовій Анастасії Сергіївні, такий лікар, повинен бути всюди, яка і словом лікує. Ми дуже задоволені, що саме вона по декларації, стала нашим сімейним лікарем. Дуже славна, доступно все пояснить, розкаже, вислухає, порекомендує, а також хороший лікар Прокоп'юк Анастасія Олександрівна - невролог, допомагає мені вилікувати мій неприглядний стан. Бажаємо всім здоров'я і гарних сонячних днів. Сім'я Мельників
Мельник Клавдія Павлівна, Мельник Валентин Васильович
13.08.2023
Анастасія Сергіївна фахівчиня з дуже величезним обʼємом знань. Дбайливо, чітко, доступними термінами пояснює всю суть ситуації з якою зіштовхнувся пацієнт. Виключно чітко пояснює що треба робити та коли. Уважно слухає пацієнта, що важливо не поверхнево. Що ще важливіше- присутня емпатія.(це ТОП) Я дуже задоволений візитом до такої Людини,Фахівчині,Експерта. Дякую за таку можливість.
Оліянчук Ярослав Юрійович
01.08.2023
Хочу висловити свою вдячність лікарю Малиновській Наталії за відмінну медичну допомогу, яку вона надала моєму батькові, лежачому інваліду. Вона професіонал у своїй справі та показала велику турботу та увагу до пацієнта. Рекомендую її як висококваліфікованого лікаря.
Матвєєва Юлія Анатоліївна
21.07.2023
Тривалий час я разом з моїм чоловіком шукали сімейного лікаря, щоб він був дійсно компетентний, прогресивний та людяний. Через рекомендації деяких наших друзів, ми уклали декларацію з Неклюдовою Анастасією Сергіївною. Після першого ж візиту, ми зрозуміли, що зробили вірний вибір. Дуже уважна, професійна та сучасна лікарка. Були приємно здивовані знаннями Анастасії Сергіївни у багатьох напрямках медицини. А ії чуйне та поважне ставлення до пацієнта взагалі підкупляє, в гарному сенсі. З нашої батьківської рекомендації декларацію з Анастасією Сергіївною уклала й наша доросла донька. Прекрасний лікар, гідна людина! Рекомендую!
Тюшева Тетяна Олександрівна
09.05.2023
Я дуже вдячна Анжелі Вадимівні за уважне ставлення, високий професіоналізм, щире бажання допомогти, уважний підхід до проблем пацієнта. Зверталася через проблеми зі здоров'ям, Анжела Вадимівна надала мені висококваліфіковану і своєчасну допомогу. ДЯКУЄМО !
Кожевнікова Олена Олексіївна
09.05.2023
Виражаю велику вдячність за професійно надану допомогу, завжди приємно звертатися до компетентного спеціаліста!
Федорова Тетяна
09.05.2023
Хочу висловити величезну подяку чудовому розумному лікарю з людським відповідальним підходом до кожного пацієнта та особистості! За всі роки своєї хвороби я ще не зустрічала такого ерудованого і обдарованого лікаря як Анастасія Сергіївна! До питання про лікування моєї хвороби поставилися неймовірно відповідально, грамотно та фундаментально!! Я була приємно здивована знаннями Анастасії Сергіївни у всіх галузях та сферах медицини! І крім однієї хвороби, з якою прийшла, я вилікувалась навіть від проблем із зубами!!!Геніальний лікар і добра людина!!! Дуже рекомендую!!!
Рибак Олена Василівна
19.04.2023
Хочу висловити глибоку подяку лікарю Неклюдовій за її професіоналізм, любов до роботи та сердечне ставлення до пацієнтів!
Чельдієва Жанна
19.04.2023
Це моя щира дяка до мого сімійного лікаря Неклюдової Анастасії Сергіївни. Дуже Вас прошу довести до відома Шановного керівництва ODRREX про мою велику подяку нашому сімейному лікарю Неклюдовій А.С. Таких чуйних, професійних фахівців не часто зустрінеш у наші тяжкі часи. Вона своєю непідробною привітністю, участю та професіоналізмом підкорила наші серця! Також приношу свою глибоку подяку Керівництву ORDEX за таких класних людей та фахівців-профі, як Шановна Анастасія Сергіівна. я Чельдієв Аркадій Хаджумарович, капітан дальнього плавання, Одеса. Всіх Вам Благ і наша велика повага. Ви найкращі!!
Чельдієв Аркадій Хаджумарович
19.04.2023
Лікар дуже компетентний. Залишилось гарне враження. Рекомендую!
Кейдалюк Наталья
07.03.2023
Дуже уважний і грамотний лікар, який довго з'ясовує причину перед тим, як прийняти рішення про призначення антибіотиків. Були вкрай задоволені ставленням та освіченістю Анастасії Сергіївни!
Вергіна Даріна Дмитрівна
07.03.2023
Дуже уважний і грамотний лікар, який довго з'ясовує причину перед тим, як прийняти рішення про призначення антибіотиків. Були вкрай задоволені ставленням та освіченістю Анастасії Сергіївни!
Вергіна Даріна Дмитрівна
01.02.2023

Статті по темі

Вакцинація під час війни

Вакцинація команди фітнес-клубу «Fitness stadium»

Вакцинація від COVID-19 в театрі музичної комедії

Вакцинація у Одеському Інтелект-клубі №1

Вакцинація від COVID-19 у Філармонії

Другий етап вакцинації від COVID-19 в Odrex

Вакцинація від COVID-19 в Медичному домі Odrex