Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Вакцинація

Найефективніший метод боротьби з інфекціями – це вакцинація.

Більшість епідемій було усунуто саме завдяки вакцинації. Завдання щеплень — ознайомити організм з можливим агресором, щоб імунна система змогла виробити захисні антитіла.

Послуги та процедури

Від яких інфекцій можлива вакцинація в Медичному домі Odrex

 • туберкульоз
 • кір
 • краснуха
 • епідпаротит
 • кашлюк
 • дифтерія
 • правець
 • гепатит B
 • поліомієліт
 • гемофільна інфекція
 • вітрянка
 • грип
 • COVID-19

Принципи роботи

Вакцинація дітей

Вакцинація дітей — важлива і складна тема. Але мета у неї одна: як можна раніше і якомога надійніше захистити організм від інфекцій. Важливо! Для підтримки імунітету проводять ревакцинацію: дітей прищеплюють спочатку за календарем, а потім — кожні 5 років. Перед вакцинацією педіатр проводить огляд та оцінку стану дитини, а після вакцинації залишається на зв'язку для контролю здоров'я

Календар щеплень

Від багатьох відомих нам захворювань давно є вакцини: грип, вітрянка, ВПЛ, але, на жаль, не всі з них поширені в Україні. Ми зібрали в один великий календар обов'язкові та рекомендовані щеплення. Календар включає в себе кілька розділів: щеплення за віком, які включені до Національного календаря, щеплення за станом здоров'я, рекомендовані щеплення та щеплення за епідемічними показаннями.

Вакцинація за національним календарем безкоштовно за програмою НСЗУ

Наші сімейні лікарі та педіатри проводять вакцинацію за національним календарем безкоштовно для дорослих та дітей, які підписали декларацію з Медичним домом Odrex (*за наявності вакцини). Міністерство охорони здоров’я часто говорить про низький рівень охоплення щепленнями в Україні: вакциновані тільки 70% дітей, дорослих — ще менше.

Вакцинація від COVID-19

Вакцина змушує наш організм виробляти антитіла до поверхневого білка вірусу, за допомогою якого вірус прикріплюється до наших клітин. Тому після вакцинації прикріплення вірусу буде блоковано антитілами. Лікарі Odrex вакцинувались одними з перших. Вакцини, доступні в Україні: BioNTech Pfizer; CoronaVac; Oxford AstraZeneca; Johnson & Johnson, Moderna

Вакцинація компаній

Команда Медичного дому Odrex активно бореться з коронавірусною інфекцією з самого початку пандемії. В рамках масової вакцинації від COVID-19 мобільні бригади Медичного дому Odrex провели вакцинацію працівників 7 каналу, Української служби інформації, Офісу компанії Cotecna, Інтелект-Клубу №1, Театру Музичної комедії, Одеської Філармонії, Fitness stadium та інших компаній.

Лекції, конференції і тренінги

Освітні заходи в Medical Hub Odrex — чудова можливість для всіх, кому не байдужа тема вакцинації дізнатися про нову, актуальну інформацію, поділитись досвідом, навчитись новому, обговорити ключові питання охорони здоров'я та отримати відповіді на свої запитання. Лекторами виступають провідні українські та міжнародні експерти з охорони здоров'я.

Спеціалісти

Історії пацієнтів

Філармонічний оркестр

Діагноз

Вакцинація

Лікування

Вакцинація від COVID-19

Тетяна Мілімко

Діагноз

Вакцинація

Лікування

Ревакцинація від дифтерії та правця, вакцинація від грипу

Вакцинація одеських компаній

Діагноз

Вакцинація

Лікування

Вакцинація від COVID-19

Актори Одеського академічного теату музичної комедії ім. М. Водяного

Діагноз

Вакцинація

Лікування

Вакцинація від COVID-19

Fitness stadium

Діагноз

Вакцинація

Лікування

Вакцинація від COVID-19

Відеоблог

Вакцинація
28.04.2021

Куди зараз без сімейного лікаря, та що з вакцинацією від COVID-19? Інтерв’ю сімейного ліка...

Практика показала, що при перших проявах COVID-19 треба звертатись саме до сімейного лікаря. І на коронавірусній інфекції приводи до звернень не закінчуються, а переваги декларації з лікарем — численні. Про порядок укладення декларації, лікування коронавірусної інфекції та питання вакцинації у ефірі 7-го розповіли сімейний лікар Олександра Шмуратко-Юрченко та терапевт Кароліна Козак.

Вакцинація Педіатрія, сімейна медицина,
27.11.2019

Маленька пацієнтка Odrex розповідає про боротьбу з інфекціями та вакцинацію...

Навіть найменші пацієнти Медичного дому Odrex знають, що інфекції – це вороги для нашого організму і боротись з ними можна за допомогою вакцинації. Наша гостя розповіла, як вони разом із мамою почали захищатись від вірусів уже в перший день після народження.

Педіатрія
30.10.2019

Майстер-курс «PedSMART. Антибіотики та вакцинація» репортаж 7 каналу...

Минулими вихідними в Medical Hub Odrex пройшов майстер-курс для педіатрів та сімейних лікарів «PedSMART. Антибіотики та вакцинація».

Вакцинація
23.04.2019

«Агенти змін з вакцинації» в Medical Hub Odrex

В течении двух дней на обучающей площадке Medical Hub Odrex состоялся Всеукраинский тренинг «Агентів змін з вакцинації», который объединил не только специалистов этой сферы, но и всех, кому не безразлична тема вакцинации.

Вакцинація
15.04.2019

Всеукраїнський тренінг «Агентів змін з вакцинації»...

Дводенний Всеукраїнський тренінг, який відбувся в Medical Hub Odrex, був спрямований на підвищення обізнаності населення про важливість імунізації, а також про наслідки, які несе відмова від неї.

Вакцинація
09.01.2019

Cовещание: «Национальная программа вакцинации»

В Medical Hub Odrex прошел профессиональный симпозиум при поддержке детского фонда ООН в Украине (UNICEF).

Вакцинація
28.06.2018

Вакцинація від А до Я

На лекції «Вакцинація від А до Я», яка відбулась в Medical Hub Odrex, провідні фахівці Медичного дому Odrex — Людмила Самойленко, Надія Володіна та Іона Діланян докладно розповіли про те, як має виглядати правильна вакцинація і як до неї підготуватись, якими бувають реакції на щеплення та які ризики отримати ускладнення у процесі вакцинації.

Відгуки

Тривалий час я разом з моїм чоловіком шукали сімейного лікаря, щоб він був дійсно компетентний, прогресивний та людяний. Через рекомендації деяких наших друзів, ми уклали декларацію з Неклюдовою Анастасією Сергіївною. Після першого ж візиту, ми зрозуміли, що зробили вірний вибір. Дуже уважна, професійна та сучасна лікарка. Були приємно здивовані знаннями Анастасії Сергіївни у багатьох напрямках медицини. А ії чуйне та поважне ставлення до пацієнта взагалі підкупляє, в гарному сенсі. З нашої батьківської рекомендації декларацію з Анастасією Сергіївною уклала й наша доросла донька. Прекрасний лікар, гідна людина! Рекомендую!
Тюшева Тетяна Олександрівна
09.05.2023
Я дуже вдячна Анжелі Вадимівні за уважне ставлення, високий професіоналізм, щире бажання допомогти, уважний підхід до проблем пацієнта. Зверталася через проблеми зі здоров'ям, Анжела Вадимівна надала мені висококваліфіковану і своєчасну допомогу. ДЯКУЄМО !
Кожевнікова Олена Олексіївна
09.05.2023
Виражаю велику вдячність за професійно надану допомогу, завжди приємно звертатися до компетентного спеціаліста!
Федорова Тетяна
09.05.2023
Хочу висловити величезну подяку чудовому розумному лікарю з людським відповідальним підходом до кожного пацієнта та особистості! За всі роки своєї хвороби я ще не зустрічала такого ерудованого і обдарованого лікаря як Анастасія Сергіївна! До питання про лікування моєї хвороби поставилися неймовірно відповідально, грамотно та фундаментально!! Я була приємно здивована знаннями Анастасії Сергіївни у всіх галузях та сферах медицини! І крім однієї хвороби, з якою прийшла, я вилікувалась навіть від проблем із зубами!!!Геніальний лікар і добра людина!!! Дуже рекомендую!!!
Рибак Олена Василівна
19.04.2023
Хочу висловити глибоку подяку лікарю Неклюдовій за її професіоналізм, любов до роботи та сердечне ставлення до пацієнтів!
Чельдієва Жанна
19.04.2023
Це моя щира дяка до мого сімійного лікаря Неклюдової Анастасії Сергіївни. Дуже Вас прошу довести до відома Шановного керівництва ODRREX про мою велику подяку нашому сімейному лікарю Неклюдовій А.С. Таких чуйних, професійних фахівців не часто зустрінеш у наші тяжкі часи. Вона своєю непідробною привітністю, участю та професіоналізмом підкорила наші серця! Також приношу свою глибоку подяку Керівництву ORDEX за таких класних людей та фахівців-профі, як Шановна Анастасія Сергіівна. я Чельдієв Аркадій Хаджумарович, капітан дальнього плавання, Одеса. Всіх Вам Благ і наша велика повага. Ви найкращі!!
Чельдієв Аркадій Хаджумарович
19.04.2023
Лікар дуже компетентний. Залишилось гарне враження. Рекомендую!
Кейдалюк Наталья
07.03.2023
Дуже уважний і грамотний лікар, який довго з'ясовує причину перед тим, як прийняти рішення про призначення антибіотиків. Були вкрай задоволені ставленням та освіченістю Анастасії Сергіївни!
Вергіна Даріна Дмитрівна
07.03.2023
Дуже уважний і грамотний лікар, який довго з'ясовує причину перед тим, як прийняти рішення про призначення антибіотиків. Були вкрай задоволені ставленням та освіченістю Анастасії Сергіївни!
Вергіна Даріна Дмитрівна
01.02.2023
Величезна подяка лікарю Ананьєвій Олені Василівні за професіоналізм і уважність. Все чітко, нічого зайвого. Спасибі доктор!!!
Рижа Людмила Дмитрівна
31.01.2023
Хочу висловити величезну подяку Ганні Борисівні за колосальну допомогу, за чуйність та якісне лікування. Дякую вам за нескінченну доброту та тепле ставлення. Бажаю вам всього найкращого і лише вдячних пацієнтів)
Merva Hanna
20.01.2023
Доброго дня. Хочу подякувати лікарю Ганні Борисівні за кваліфіковану дистанційну допомогу. На підставі моїх симптомів та аналізів доктор надала вчасно інформацію щодо лікування цистіту. Також надала консультацію щодо ефективності лікування запалення легенів в моєї дитини. Дуже дякую за Вашу працю.  
Рудик Юлія Віталіївна
10.01.2023
Хочу подякувати від усієї нашої сім'ї, лікарці Стогній Ганні Борисівні! Незважаючи на те, що ми перебуваємо в різних країнах, вона завжди на зв'язку, професійно онлайн проконсультує, розбере все по поличках, підбере лікування. А потім ще зателефонує і запитає: як ви? З такою лікаркою, навіть перебуваючи за тисячі км, мені і моїй великій родині, нічого не страшно. Ганно Борисівно, ще раз дякую Вам за професіоналізм, чуйність, чуйність і турботу! Себе і мою сім'ю можу довірити тільки Вам!!!
Мудрик Наталія
08.12.2022
Очень компетентный и участливый доктор. Всесторонне и профессионально подходит к вопросу. Очень довольна визитом!
Лопатина Ксения
15.11.2022
Большое спасибо от нашей семьи доктору Дине Игоревна! Очень внимательно провела осмотр, детально всё расспросила, назначение помогло. Самые лучшие впечатления от профессионализма доктора!
Филиппов Евгений Геннадьевич
15.11.2022