Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Боротьба з раком IV стадії. Історія пацієнтки нейрохірурга Владислава Свєтлицького

Юлія бореться із раком молочної залози. Після операції, променевого лікування та хімієтерапії жінка певний час почувалася добре, але приблизно за пів року почала відчувати біль в спині. Стан досить швидко прогресував.

«Біль не зменшувався, до того ж додалися нові проблеми – почали слабшати ноги, живіт, спина, – розповідає Юлія. – Болі були, як удари ножем. В місцевій лікарні підтвердили, що в хребті є метастази. Я звернулась до онкологів і продовжила хімієтерапію. Але, якщо чесно, трохи впала духом – я в основному вже могла тільки лежати».

Родичка Юлії знайшла на сайті Медичного дому статтю, в якій описувався схожий діагноз. Жінки вирішили, що треба спробувати.

Видалення метастазів

В Odrex жінці призначили операцію на наступний день після консультації. Під час діагностики виявили, що метастази були в тілах хребців і вже почали проростати в канал, де знаходиться спинний мозок. Це викликало його стиснення, і, відповідно, – ослаблення й оніміння ніг.

«Раніше вважалося, що коли 4 стадія, коли є множинні метастази, то це вже немає сенсу оперувати. Зараз це взагалі не питання – ми маємо можливість покращити якість життя людини, і дати їй можливість боротися із основним захворюванням», – пояснює нейрохірург Владислав Свєтлицький.

Оскільки метастази вже спричинили переломи, то виконати лише декомпресію було б недостатньо, тож Юлії встановили титанову систему в хребет, яка мала його зміцнити. Операцію провели малоінвазивно – без розрізів, а лише через кілька проколів.

Відновлення

На ранок після операції Юлія вже мала повний об’єм рухів ногами у лежачому положенні, а ще за день – хоча і з допомогою, але вже могла ходити. І це при тому, що перед втручанням вона однією ногою взагалі не могла рухати, а іншою – тільки стопою.

«В мене взяли біопсію, чекаю на результати. і, звичайно, буду продовжувати боротьбу з основним захворюванням», – поділилась Юлія.

Детальніше про нейрохірургію в Медичному домі.

Детальніше про онкологію в Медичному домі.

Записатись на консультацію Владислава Петровича ви можете за допомогою мобільного додатку, через форму на сайті або в операторів нашого кол-центру за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.