Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

День хірурга: хірургами стають не випадково

Кожну третю суботу вересня в Україні відзначають день хірурга.

Для нас це свято визначне, адже в Медичному домі близько 20 хірургічних спеціальностей. Всі лікарі дуже відрізняються один від одного, працюють за сучасними нормами, але мають і свою філософію. Те що їх об’єднує — пристрасть до хірургії та мета: допомогти своєму пацієнту.
«Хірургами стають не випадково», — ви, напевно, вже чули цю фразу, але як кажуть: з пісні слів не викинеш. Далеко не кожен студент після хірургічної спеціалізації стає хірургом. Пов’язано це з навичками, уміннями, стараннями та, звичайно, бажанням. Не варто забувати й про психологічний фактор. Хірург має приймати швидкі рішення, запобігати розвитку небезпечних подій, бути витривалим, зосередженим та комунікабельним.

Професійні навички стають постійними, а години, проведені в операційній — незчисленними. Втім, порахувати можна кількість врятованих та щасливих пацієнтів. Це і заохочує працювати: важко, інколи цілодобово, зі складними випадками, переймаючи стреси та біль пацієнта. Воно того варте.

У цей день варто привітати хірургів. Ми бажаємо їм наснаги, нових знань чи відкриттів, посмішок та сил. Дякуємо, що даруєте шанс бути зі своїми близькими та планувати майбутнє. Приєднуйтесь до привітань у коментарях. Залишити відгук про роботу хірурга ви можете за посиланням.