Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

День народження дитячого відділення Медичного дому Odrex

В Одріка перший ювілей – сьогодні нашому дитячому відділенню 5 років!

Дитячий лікар насправді не лише медик, а ще й психолог і трошки аніматор. Це робота, яка можлива тільки за покликанням – складна, стресова, але винагорода у вигляді посмішок маленьких пацієнтів того вартує. Дитяче відділення Медичного дому Odrex сьогодні святкує свій перший ювілей — 5 років роботи. Знайомимо з Одріком та розповідаємо про те, чим пишаємось.

  • Одрік – це дитячий широкопрофільний стаціонар від 1 місяця, який спеціалізується на плановій та екстреній хірургії, інтенсивній терапії та загостреннях хронічних хвороб. Крім кваліфікованої медичної допомоги, тут є все те, що необхідно для комфорту маленьких пацієнтів: зручні палати, в яких можна перебувати разом з батьками, ігрова кімната, меню, яке складається з урахуванням індивідуальних побажань. І доброзичлива команда, яка створює позитивну атмосферу.
  • Одрік – дитяча поліклініка, в якій приймають пацієнтів від 1 тижня. Консультують педіатри та вузькі спеціалісти.
  • Одрік – це високоспеціалізовані дослідження, наприклад, МРТ під седацією з використанням МРТ-монітору, нейросонографія та інші види УЗД та багато іншого. Тільки передові технології для здоров’я малюків.
  • В Одріку можна зробити всі необхідні щеплення. І планові за календарем, і всі ті, які показані саме вашому малюку.

В Одріку, як і у всьому Медичному домі використовується тільки новітнє обладнання. Лікарі працюють за принципами доказовості та послуговуються Міжнародними протоколами. В Одріку люблять дітей – і це, на нашу думку, головне.

Вітаємо усю команду дитячого відділення – лікарів та медсестер. Зичимо ніколи не втрачати запалу до своєї роботи!

Записатись на прийом до дитячого фахівця Odrex можна через форму на сайті, через мобільний додаток або за номерами: +38 (048) 730–00–30, +38 (096) 380–30–30, +38 (063) 380–30–30, +38 (066) 380–30–30. Викликати швидку для дитини можна за коротким номером 9000 або +38 (048) 752-9000.