Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

День народження Поліклініки для всієї сім’ї в Райдужному

Вже 4 роки в Ж/М Райдужний працює Поликлиника для всей семьи Odrex!

Вітаємо медичний персонал Поліклініки для всієї сім’ї в Райдужном, дякуємо за кропітку працю, за час, турботу і любов, які ви щодня віддаєте на благо людей, які потребують допомоги!

Поліклініка Odrex — це профільний центр для всієї родини, в якому ви можете записатися на прийом сімейного лікаря, терапевта, педіатра. Також в нашій Поліклініці ведуть прийом фахівці вузького профілю: невролог, гастроентеролог, кардіолог, офтальмолог, дерматовенеролог, ендокринолог, отоларинголог, судинний хірург, проктолог, уролог, ортопед-травматолог, нейрохірург, дитячий кардіоревматолог, дитячий невролог та дитячий хірург.

Нагадуємо, що в Поліклініці для всієї сім’ї Odrex в Ж/М Райдужний ви можете підписати декларацію з сімейним лікарем або педіатром, здати аналізи або пройти УЗД. У денному стаціонарі проводять необхідні терапевтичні процедури.

На фото: сімейний лікар Алла Осадчук, завідуючій Поліклінікою, невролог Костянтин Інцин, отоларинголог Юлія Федяшина, педіатр Світлана Казак, сімейній лікар Олег Курбетьєв, кардіолог, лікар УЗД Любов Стоянчук.

Записатися на прийом лікаря і консультацію можна по телефону +38 (048) 730-00-30.