Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

День уролога України

Щорічно 2 жовтня ми відмічаємо День уролога в Україні. Це свято медичних працівників, які займаються лікуванням патологій сечової та статевої систем.

В основу роботи відділення урології Медичного дому Odrex покладені європейські протоколи, що є гарантією точних і ефективних призначень. Наші урологи займаються лікуванням захворювань нирок, наднирників, сечоводів, сечового міхура, передміхурової залози, чоловічих та жіночих геніталій.

Відділення урології цілодобово надає термінову допомогу пацієнтам з нирковою колькою, анурією, гематурією, гострою затримкою сечі та в інших невідкладних ситуаціях і дорослим і дітям.

Урологи-онкологи відділення мають великий досвід у лапароскопічному лікуванні пухлин передміхурової залози, сечового міхура, жіночих та чоловічих статевих органів, органосохраняющей хірургії пухлин нирок.

Так, за минулий рік лікарі відділення урології провели понад 400 операцій та надали понад 9 500 послуг понад 8 500 пацієнтам.

 

Вітаємо усіх урологів Odrex з професійним святом, бажаємо наснаги, нових знань та відкриттів. Дякуємо, за вашу щоденну кропітку працю, за знання, які ви використовуєте для лікування пацієнтів!

Приєднуйтесь до привітань у коментарях. Залишити відгук про урологів ви можете за цим посиланням.

Про напрямок урології в Медичному домі Odrex.

Урологи ведуть прийом у всіх відділеннях Odrex в Одесі, Чорноморську та Южному. Записатись на консультацію уролога в Odrex ви можете за номером +38 (048) 730-00-30 або через мобільний додаток.