Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Дитяча ортопедія та травматологія: ушкодження згиначів пальців. Історія Макара, маленького пацієнта Василя Фізора та Руслана Велієва

Постійно перебуваючи в русі, діти щодня можуть отримувати травми. Часто в таких випадках увага фахівців не потрібна, і достатньо дбайливих рук матусі, яка обробить подерту колінку, але в деяких випадках вчасне звернення до спеціалістів є необхідним.

Так трапилось у випадку Макара, маленького пацієнта відділення ортопедії та травматології Медичного дому Odrex, хірургічне лікування якого провели наші спеціалісти — Василь Фізор та Руслан Велієв.

Хлопчик Макар гостював у бабусі отримав різану травму долоні, поливаючи квіти на сусідському подвір’ї. Після зняття швів виявилось, що рани загоїлись, але функція пальців не відновилась, і пацієнт потрапив до Odrex з застарілим ушкодженням сухожиль.

Після стандартних досліджень УЗД та МРТ у пацієнта виявили повний перетин сухожиль згиначів третього та четвертого пальців, і була запропонована операція.

Під час пластики сухожиль сміливий Макар допомагав лікарям, згинаючи та розгинаючи пальці. Це стало можливим завдяки регіональній блокаді, яку виконали фахівці відділення анестезіології та інтенсивної терапії Odrex, і яка усунула больовий ефект зі збереженням можливості руху кінцівки. А щоб в операційній не було сумно, Макар міг дивитися мультики. На наступний день хлопчика виписали, та почалась післяопераційна реабілітація.

Історію лікування Макара в нашому відео розповіли ортопед-травматолог Василь Фізор та мати пацієнта Ірина.

Детально про дитячу ортопедію та травматологію Odrex.

Записатись на консультацію можна через мобільний додаток, через форму на сайті або за номерами +38 (048) 730–00–30, +38 (096) 380–30–30, +38 (063) 380–30–30, +38 (066) 380–30–30.