Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Дитячі ортопеди-травматологи 24/7

Дитяча непосидючість, активність та інколи й необережність часто призводять до травм чи переломів. Кісткова тканина дитини та дорослого відрізняється, тому, щоб отримати перелом, дітям досить начебто й незначної травми. Без кваліфікованої допомоги не обійтись, тому ортопеди-травматологи ургентної дитячої служби Odrex виїжджають за потребою цілодобово і щоденно.

Запідозрити перелом у дитини не важко, тому що є виражений біль, набряк, деформація кінцівки, гематома.

Завдяки активному обміну речовин у дітей переломи зростаються набагато швидше, ніж у дорослих. А лікування зазвичай консервативне, тому не варто надмірно перейматись.

Звернутись до дитячого ортопеда-травматолога можна з будь-якої патології чи порушення роботи опорно-рухового апарату дитини. Це можуть бути:

• забої м’яких тканин чи в області суглобів,
• рани та садна,
• сторонні предмети, що знаходяться у рані,
• підвивихи головки променевої кістки,
• підозри на закритий перелом кінцівок, травму хребта чи вивих кінцівок.

Для початку проводять діагностику — рентген або КТ. Як тільки діагноз буде встановлено переходять до лікування. Дітям найчастіше потрібне накладання іммобілізуючої пов’язки або лонгети, як з гіпсового, так і з полімерного матеріалів. При виявленні у дитини закритого перелому зі зміщенням кістки варто проводити репозицію відламків. Цю процедуру можуть провести і в перев’язувальній та під контролем дитячого анестезіолога.

Наша команда складається з трьох чуйних лікарів, досвід кожного складає понад 15 років. Це Вячеслав Іожиця, Олександр Ромашко та Олексій Долгокеров.

Аби переконатися у тому, що перелому чи складної травми немає або ж надати дитині допомогу можете викликати ургентного ортопеда-травматолога 24/7. Це можна зробити через приймальне відділення Odrex або за номером колл-центру Медичного дому Odrex +38 (048) 730-00-30.