Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Дмитро Гавриченко та Ігор Йовенко на науково-практичній конференції у Тернополі

У лютому медичний директор Odrex Дмитро Гавриченко виступив на V науково-практичній конференції з міжнародною участю «Галицькі анестезіологічні читання: актуальні питання анестезіології та інтенсивної терапії». Також «Галицькі читання» відвідав завідувач відділенням анестезіології та інтенсивної терапії Odrex Ігор Йовенко.

Організаторами конференції виступили: Асоціація анестезіологів України, Тернопільський національний медичний університет імені академіка Горбачевського, Асоціація анестезіологів Тернопільської області, Тернопільський центр СЕЕА.

Наші лікарі представили на конференції свої доповіді на гострі теми сучасної анестезіології.

Темою, з якою виступив Дмитро Георгійович, стала безопіоїдна анестезія та аналгезія — перспективний напрямок та водночас складний виклик сучасної анестезіології. Медичний директор розповів про побічні ефекти опіоїдних анальгетиків та можливе застосування безопіоїдної анестезії та аналгезії.

Ігор Олександрович говорив на тему інтенсивної терапії гіповолемічного шоку, та Post Intensive Care Syndrome (PICS) та професійне вигорання у відділенні анестезіології і інтенсивної терапії.

Основні напрямки конференції:
• Сучасні принципи інтенсивної терапії критичних станів;
• Інтенсивна терапія сепсису та септичного шоку;
• Анестезіологічне забезпечення та інтенсивна терапія периопераційного періоду;
• Актуальні питання анестезії та інтенсивної терапії у дітей;
• Сучасні підходи до інтенсивної терапії та анестезіологічного забезпечення в акушерстві та гінекології;

Записатися на консультацію можна за телефоном +38 (048) 730-00-30 або через форму «Запишіться на прийом» на нашому сайті.