Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Дмитро Шевчук запрошує на Odrex Pediatric Urology Meeting

Дорогі друзі, 24-25 вересня в Medical Hub Odrex пройде перша відеоконференція дитячих урологів України з міжнародною участю Odrex Pediatric Urology Meeting.

На конференції буде представлено передовий досвід найдосвідченіших практикуючих вітчизняних та закордонних дитячих урологів.

Пропонуємо вашій увазі відео запрошення на конференцію від Дмитра Шевчука — кандидата медичних наук, доцента кафедри урології Національного університету охорони здоров’я ім. П.Л. Шупика, доцента кафедри медико-біологічних дисциплін Житомирського державного університету ім. І. Франко, дитячого уролога вищої категорії.

Лікар Шевчук є завідувачем хірургічним відділенням #2 КНП «Житомирської обласної дитячої клінічної лікарні», координатором групи експертів за фахом «Дитяча урологія» Департаменту охорони здоров’я Житомирської ОДА, експертом МОЗ України за напрямами «Нефрологія. Дитяча нефрологія. Урологія. Дитяча урологія».

Також Дмитро Шевчук є членом Європейського товариства дитячих урологів (ESPU) та Європейського товариства дитячих ендоскопічних хірургів (ESPES).

З нетерпінням чекаємо вас на Odrex Pediatric Urology Meeting! Реєстрація на онлайн-участь у конференції за посиланням: https://hub.odrex.ua/uk/afisha/odrex-pediatric-urology-meeting/?fbclid=IwAR3rOenTSV9O1BFU2-FUaWyf-XcbIt-mS_oLnXaU4auZnezvZ650nkU4gME#prices

Коло учасників конференції — дитячі урологи, дитячі хірурги, дитячі нефрологи та інші фахівці, задіяні в наданні допомоги дітям з урологічними захворюваннями.

Теми для обговорення 24 вересня:
• вроджені аномалії сечових шляхів,
• захворювання зовнішніх статевих органів,
• нейрогенний сечовий міхур.

Тема для обговорення 25 вересня:
• сучасна імплементація протоколів діагностики та лікування дитячих урологічних захворювань на теренах України — чи потрібне оновлення?

Форма участі у конференції:
• очна з друком матеріалів: тези у збірнику або стаття у фаховому журналі «Хірургія дитячого віку»,
• очна з доповіддю власного інтраопераційного відеоматеріалу: 15 хвили доповіді та 5 хвилин дискусії,
• дистанційна: доступ до прямого ефіру з конференції та до запису протягом місяця.

Чекаємо на вас 24 та 25 вересня в Medical Hub Odrex за адресою: Одеса, вул. Розкидайлівська, 69/71.