Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Два дні в стаціонарі – і нове життя. Історія пацієнтки, якій видалили щитоподібну залозу

Наталія Майструк почала лікування в ендокринолога ще у 2017 році. Терапія не давала ефекту, тому згодом жінці запропонували операцію. Декілька років Наталія вагалась і продовжувала приймати медичні препарати, втім симптоми лише прогресували. Нарешті Наталія наважилась на хірургічне втручання в клініці Odrex. Впевненості їй додало те, що нещодавно на таку саму операцію погодилась її мати і залишилась задоволена результатом. Розповідаємо історію пацієнтки.

Тиреотоксикоз

«У неї був так званий тиреотоксикоз, це коли щитоподібна залоза виробляє надлишок гормонів і збільшується в розмірах. Це відображається на загальному самопочутті, на роботі серцево-судинної системи, та загалом на усьому організмі, – розповідає ендокринний хірург Медичного дому Odrex Анастасія Сергієва, яка успішно прооперувала і Наталію, і її маму. – У 2020 році, після декількох років лікування препаратами пацієнтці запропонували операцію, але вона утрималась. Їй вже прописували великі дози ліків, але хвороба все одно прогресувала. Великий симптомний зоб заважав і здавлював та провокував гормональний дисбаланс. Та й тиреостатики не назвеш нешкідливими – вони кардіотоксичні. У неї були всі показання до повного видалення щитоподібної залози».

Заперечення. Торг. Прийняття. Успішна операція. Здоров’я

Раїса Іванівна – мама Наталії – страждала на такий саме недуг, але декілька місяців тому погодилась на операцію. Її швидке оновлення після хірургічного втручання та гарне самопочуття остаточно прибрали сумніви у доньки, і вона звернулась до Анастасії Сергієвої в Odrex.

«Чудове ставлення, з мамою добре – вже більше місяця минуло, вона одужує. Я довго не наважувалася, але так склалося, що лікар порекомендував мені зробити це терміново. Анастасія Сергіївна – маленька тендітна жінка з величезною силою. Я погодилась, – згадує Наталія. – У мене теж все чудово. Я думала, все буде гірше, але маю сили стрибати і бігати!»

Одразу після видалення щитоподібної залози пацієнтка перебувала у відділенні інтенсивної терапії, потім ще один день побула у стаціонарі. На третій день лікування її відпустили додому. У неї тепер більше немає порушень сну, тремору рук, тривожності та нервозності, які турбували до втручання.

Наталя з мамою Раїсою Іванівною. Її історію читайте за посиланням

«Дякую лікарям і персоналу за чудове ставлення. У реанімації усі дуже уважні. І взагалі, все чудово. Так, це недешево, але воно того вартує. Мені дуже подобається в Odrex, звертаємось тільки сюди – у нас тут сімейний лікар, вакцинацію тут робили. Тож рекомендую. Тут усі дуже приємні та уважні».

Лікар попередила Наталію, що хвороба – спадкова, частіше передається саме по жіночій лінії. У жінки двоє доньок, тож вона стабільно їх водить на обстеження, щоб бути спокійною за їхнє здоров’я.

Якщо вас потрібна консультація ендокринного хірурга, ви можете записатись до Анастасії Сергіївни через форму на сайті, через мобільний додаток або за номерами: +38 (048) 730–00–30, +38 (096) 380–30–30, +38 (063) 380–30–30, +38 (066) 380–30–30.