Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Двотижневий виїзний цикл тематичного удосконалення лікарів: «Некоронарогенні захворювання міокарда»

Медицина не стоїть на місці і тому навіть під час війни лікарі Медичного дому Odrex проходять навчання, приймають участь у конференціях та майстер-класах.

Так, у листопаді в Medical Hub Odrex пройшов двотижневий виїзний цикл тематичного удосконалення лікарів «Некоронарогенні захворювання міокарда»

Протягом двох тижнів кардіологи, терапевти, сімейні лікарі та неврологи Медичного дому Odrex прослухали курси лекцій та брали участь у жвавих обговореннях клінічних випадків.

Тематичне удосконалення лікарів проводили спеціалісти Харківського Національного Університету імені В. Н. Каразіна, з кафедри кардіології, лабораторної та функціональної діагностики медичного факультету:

  • завідувачка кафедрою, доктор медичних наук, професор — Целуйко Віра Йосипівна.
  • доктор медичних наук, старший науковий співробітник, професор — Яковлева Лариса Миколаївна.
  • кандидат медичних наук, доцент — Міщук Наталія Євгенівна.
  • кандидат медичних наук, доцент — Почепцова Олена Григорівна.

Дякуємо лекторам за цікаві та змістовні доповіді, а Збройним силам України за можливість вдосконалюватись в такий складний час!

Ділимось з вами фоторепортажем та запрошуємо сімейних лікарів, терапевтів, педіатрів, гінекологів та інших спеціалістів на науково-практичну конференцію «Профілактика та лікування інфекційних хвороб»

Реєстрація за посиланням.