Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Головні питання про лікування пацієнтів з COVID-19. Інтерв’ю анестезіолога-реаніматолога Сергія Щербакова в ефірі каналу Академія

Статистика захворювань COVID-19 стрімко зростає в Україні, і багатьом пацієнтам вже сьогодні не вистачає місць для отримання медичної допомоги. А за статистикою, п’ятьом пацієнтам зі ста необхідно проводити реанімаційні заходи. Що необхідно для лікування складних пацієнтів, в чому основні омани, які вирують навколо кисню, тестування й місць у лікарнях, на телеканалі Академія розповів заступник медичного директора з медичної частини та анестезіолог-реаніматолог Медичного дому Odrex — Сергій Щербаков.

Специфічного лікування від COVID-19, як і затвердженого препарату, який пришвидшує одужання при легкій стадії захворювання, немає. Призначення будь-яких ліків має бути виправданим, тому й приймати рішення повинен лікар, а інколи й декілька лікарів, коли пацієнт має супутні захворювання. Сергій Сергійович детально розказав про лікування і відповів на багато інших питань:

• Яка ситуація з киснем в лікарнях та Медичному домі зокрема?
• Яким пацієнтам потрібна реанімаційна допомога?
• Які тести потрібно здавати, залежно від дня захворювання та стану?
• Які особливості лікування сьогодні?
• Які шляхи передачі вірусу вже підтверджені?
• Чому змінюються протоколи лікування та яких правил сьогодні підтримуються?
• Коли чекати вакцину, та скільки часу має пройти, аби створити ефективну вакцину?

Детальніше дивіться у відео.

Дізнатись більше про відділення респіраторних захворювань в Медичному домі Odrex:
https://odrex.ua/department/viddilennya-respiratornikh-zakhvoryuvan/

Записатись на консультацію можна через мобільний додаток https://odrex.ua/app/, через форму на сайті або за номером +38 (048) 730-00-30.