Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Головні помилки при дотриманні дієт. Інтерв’ю дієтолога Олени Зінченко в ефірі 7-го каналу

Схуднення часто перетворюється в нав’язливу ідею, коли результати своїх старань хочеться спостерігати миттєво. Якщо спортзал, то щодня по кілька тренувань, якщо дієта — то жорстка. Годуємо себе водою та думками про струнку талію. Такі категоричні методи не тільки не дають тривалого та бажаного результату, а й шкодять. Дієта — це не обмеження, а спосіб життя. Саме про це в етері 7-го канала з Тетяною Милимко розповідала дієтолог Клініки дієтології Самойленко та Медичного дому Odrex — Олена Зінченко.

Навколо стільки варіантів дієт, що стоячи на перехресті ми не завжди можемо обрати вірний для себе варіант. Аби не марнувати час на невдалі спроби та тортури власного організму, потрібно знати, чого вам не вистачає. І мова не про тістечко опівночі. Справжню нестачу можна побачити на результатах лабораторних досліджень. Олена Анатоліївна розповіла про наші головні помилки та дала поради як їх виправити. Також у відео ви знайдете відповіді на наступні питання:

• Як знайти баланс між жирами, білками та вуглеводами? Що потрібно вживати, а від чого відмовитись?
• Ваги: чому щоденне зважування не особливо інформативне, що потрібно враховувати?
• Як сон впливає на схуднення, за скільки годин до сну потрібно вечеряти?
• Які продукти мають бути в раціоні та точно є корисними і не шкодять?
Детальніше — в інтерв’ю 7 каналу.
Дізнатися більше про Клініку дієтології Самойленко в Медичному домі Odrex: https://odrex.ua/department/klinika-dietologii-samoilenko/
Записатись на консультацію можна через мобільний додаток https://odrex.ua/app/, через форму на сайті: https://odrex.ua/specialists/zinchenko-elena-anatolevna/ або за номером +38 (048) 730-00-30.