Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Гострий тонзиліт: симптоми та лікування. Консультує отоларинголог Аліна Друмова

З першими морозними вітрами багато з нас відмічають у себе біль в горлі. Дорослі зазвичай застосовують різноманітні смаколики, спреї та біжать далі у справах. Інколи це діє, а інколи проблема потребує лікарського погляду, адже біль у горлі є ще й проявом гострого тонзиліту. Який доволі часто зачіпає й дітей. На головні питання з приводу цього захворювання відповіла Аліна Друмова — кандидат медичних наук, отоларинголог Медичного дому Odrex.

Що ж, тонзиліт — запальний процес, викликаний вірусами чи бактеріями, які зненацька захопили наше горло. Потрапивши в організм, вони викликають швидку появу не найприємніших симптомів. На початку потрібно визначити збудника запалення, аби призначити дієве лікування хвороби та послабити її міцну хватку горлянки.

У відео каналу «ТОП 100 лікарів» отоларинголог Аліна Друмова розповіла про ознаки саме гострого тонзиліту та його лікування. Якщо часта боротьба з болем у горлі супроводжує вашу зиму — обов’язково перегляньте. Тут розглянуто наступні питання:
• Коли бактерії, а коли віруси є збудником хвороби?
• Які супутні симптоми проявляються при тонзиліті?
• Які є види захворювання, та в чому їхня різниця?
• Які головні принципи терапії?
• Коли ефективно виконати оперативне лікування?
• Чи можуть бути ускладнення?
Дізнатись більше про отоларингологію в Медичному домі Odrex:
https://odrex.ua/ua/department/otolaryngology/
Записатись на консультацію в Медичному домі Odrex ви можете через мобільний додаток https://odrex.ua/ua/app/, через форму на сайті https://odrex.ua/ua/specialists/drumova-alina-nikolaevna/ або за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.
Топ 100 лікарів Одеси: https://www.youtube.com/c/top100vrachej
Оригінал відео: https://youtu.be/GPgcXE2FaeQ