Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Халюс Вальгус, або «кісточка» на нозі. Консультує ортопед-травматолог — Руслан Буза

Халюс Вальгус, або так звана «кісточка» на нозі в області плюсне-фалангового суглоба, здебільшого зустрічається у жінок. З часом хвороба лише прогресує, з’являються мозолі, стопа розширюється, проявляється біль, а підібрати зручне взуття — цілий квест. Тому здавалось би незначна проблема завдає значного клопоту і погіршує загальний стан людини. Але і ця проблема вирішується.

На початку можна обійтись консервативним лікуванням, яке направлене на усунення симптоматики. Різні устілки чи спеціальне взуття лише віднімають час.

Оперативне втручання може втілюватись завдяки пластиці м’яких тканин або ж зміні положення кістки. Після втручання гіпс не потрібен, застосовують спеціальне післяопераційне взуття, тому пацієнт може ходити після операції до моменту повного зрощення кісток.

Ортопед-травматолог Руслан Буза розповідає, що післяопераційні рубці непомітні, залишають косметичні шви, тому й через зовнішній аспект не варто перейматись. У відділенні ортопедії та травматології Odrex працюють, опираючись на закордонні рекомендації. Тому лікування проходить швидко, без зайвого перебування у стаціонарі. За потреби проконсультують суміжні спеціалісти, а на момент виписки нададуть ряд рекомендацій, які допоможуть при відновленні.

Більш детально про Халюс Вальгус читайте на нашому сайті.

Детальніше про відділення ортопедії та травматології Odrex.

Записатись на консультацію ортопеда-травматолога ви можете через мобільний додаток, через форму на сайті або за номером +38 (048) 730-00-30.