Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Хіміотерапія та воєнний стан, алгоритм дій пацієнтів з онкологічним захворюванням

Що мають знати пацієнти з онкозахворюваннями про лікування сьогодні? Завідувачка Клінічної онкології, клінічний онколог, хіміотерапевт вищої категорії Світлана Стороженко долучилась до програми «Консиліум» на Першому міському каналі, щоб висвітлити основні моменти.

Сьогодні ми продовжуємо лікування пухлин імунотерапією, таргетною терапією, гормонотерапією, кістковомоделюючою терапією, однак війна впливає на всі поточні процеси. Світлана Анатоліївна каже, що у пацієнтів з онкологією сьогодні два фронти — наш спільний та свій власний, з жорстоким захворюванням.

Також завідувачка обговорила такі питання з ведучою програми Тетяною Косенко:

  • Чи доступне зараз вчасне та якісне отримання медичної допомоги?
  • Як зараз організоване лікування пацієнтів Клінічної онкології Odrex?
  • Чи можна відкладати лікування? Що таке «хіміотерапевтичні канікули»?
  • Який алгоритм дій у пацієнта з онкологічним захворюванням, який виїжджає з України?

Клінічна онкологія Odrex надає повноцінну допомогу тим, хто потребує хіміотерапевтичного лікування. Це новий корпус багатопрофільної клініки Odrex на Розкидайлівській, де доступні консультації клінічного онколога, гематолога, суміжних спеціалістів, обстеження перед проходженням курсу, встановлення порт-систем, всі види хіміотерапії, терапія болю тощо.

Записатись на консультацію онколога ви можете за допомогою мобільного додатку Odrex, через форму на сайті або у операторів нашого кол-центру за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.