Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Ірина Олександрівна Капшук — Медична директорка з поліклінічної роботи

Друзі, до нашої команди долучилась Ірина Олександрівна Капшук. Лікарка багато років працювала в педіатрії, а згодом почала займатись адмініструванням у медичних закладах – організовувала «первинку», контролювала якість надання допомоги, впроваджувала реалізацію різних програм.

В Медичному домі Ірина Олександрівна очолила поліклінічний напрямок (до речі, в Odrex 7 поліклінік – 6 амбулаторій та одна дитяча). Багаторічний різноманітний досвід Ірини Олександрівни допоможе нам оновити підходи до роботи і стати ще кращими для наших пацієнтів. Розпочати впровадження новацій директорка планує з дитячої поліклініки (і не тільки тому, що має первинну спеціалізацію з педіатрії, а ще й тому, що діти для нас всіх – то святе).

Також Ірина Олександрівна займається співпрацею Odrex з НСЗУ – наразі Медичний дім і філіали законтрактовані з Національною службою за кількома напрямками, в тому числі — амбулаторними. Більше про це — на сайті.

Записатись на консультацію або діагностику ви можете через форму на сайті, через мобільний додаток або в операторів нашого кол-центру за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.