Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Історія пацієнта Медичного дому Odrex з ахалазією кардії

Вадим Анатолійович звернувся в Odrex зі скаргами на нудоту, блювання, утруднене проходження їжі в стравоході та втрату ваги. Півтора року він лікувався медикаментами, але без бажаного ефекту – хвороба все одно прогресувала.

Вадиму Анатолійовичу порадили обстежитись в Odrex, так він потрапив на прийом та ендоскопічне обстеження до хірурга, ендоскопіста, в.о. завідувача хірургічним відділенням №2 – Віталія Русакова.

Після огляду та медичних досліджень пацієнту поставили діагноз – ахалазія кардії. Це захворювання, при якому виникає спазм м’язової оболонки стравоходу, що заважає нормально харчуватись. Пацієнт певний час проходив консервативне лікування, етапно виконував балонну дилатацію, але покращення не настало. Пацієнту запропонували унікальну операцію – пероральну ендоскопічну міотомію (ПОЕМ). Ця малоінвазивна, високотехнологічна операція має високу ефективність, а ще виконується без зовнішніх надрізів.

Для проведення операції в Odrex запросили провідного ендоскопіста вищої категорії, асистента кафедри факультетської хірургії Запорізького державного медичного університету, лікар-ендоскопіста в багатопрофільному хірургічному відділені навчально-наукового медичному центру «Університетська клініка» ЗДМУ., Олександра Кіосова – одного з небагатьох лікарів нашої країни, хто володіє цією методикою. Тепер Вадим Анатолійович знову може отримувати задоволення від прийому їжі.

ПОЕМ — ще одна унікальна операція, яка тепер впроваджена в Медичному домі Odrex.

Записатись на попередню консультацію та діагностику ви можете за допомогою мобільного додатку Odrex, через форму на сайті або у операторів нашого кол-центру за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.