Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Кейси ортопеда-травматолога: нові підходи до звичних проблем. Інтерв’ю ортопеда-травматолога Костянтина Палагнюка в ефірі 7-го каналу

Скорочений термін перебування у стаціонарі, інноваційні методики та відсутність іммобілізації дозволяють пацієнтам відділення ортопедії та травматології Odrex швидше та легше позбутись проблем з опорно-руховим апаратом. Які є підходи до травм чи захворювань, та які складні випадки зустрічались у відділенні в етері 7-го каналу, розповів керівник напрямку ортопедії та травматології Медичного дому Odrex — Костянтин Палагнюк.

Ортопеди-травматологи Odrex наголошують, що повернення до звичного режиму життя та активності дозволяє відновитись набагато швидше. Тому на наступний день після втручань, пацієнти починають рухатись, розробляти суглоби та вставати з ліжка. Костянтин Валентинович розповів, які є підходи до лікування переломів, та в яких випадках потрібне ендопротезування. Також у відео ви знайдете відповідь на наступні питання:
• Чи змінюється підхід при лікуванні у літніх пацієнток?
• Як часто пацієнт ходить після лікування на милицях?
• Можна відразу замінити декілька суглобів?
• Чи може протез зламатись?
• Пацієнти, які не ходять протягом багатьох років: чи вирішується таке питання?

Детальніше — в інтерв’ю 7 каналу.

Дізнатися більше про відділення ортопедії та травматології в Медичному домі Odrex: https://odrex.ua/ua/department/traumatology/

Записатись на консультацію можна через мобільний додаток https://odrex.ua/app/, через форму на сайті: https://odrex.ua/ua/specialists/palagnyuk-konstantin-valentinovich/ або за номером +38 (048) 730-00-30.