Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Киснева станція

Пацієнти із захворюваннями легеневої системи потребують штучної вентиляції легень, кисневої терапії або санації. Для цього потрібно, щоб в медичному закладі була достатня кількість обладнання. Раніше ми розповідали вам про станцію, яка повністю забезпечує потреби відділень Медичного дому Odrex в кисні.

В нашому новому відео медичний директор Odrex — Дмитро Гавриченко, заступник медичного директора з медичної частини — Сергій Щербаков розкажуть вам як пацієнти забезпечуються киснем та навіщо потрібна киснева терапія, а головний енергетик — Ігор Чабан проведе екскурсію та розкаже як влаштована киснева станція.

Детальніше дивіться у нашому новому відео.

Про відділення респіраторних захворювань читайте на нашому сайті: https://odrex.ua/department/viddilennya-respiratornikh-zakhvoryuvan/

Приймальне відділення для пацієнтів з гострими респіраторними захворюваннями працює 24/7. Колл-центр Медичного дому Odrex також працює цілодобово за номером +38 (048) 730-00-30.

Викликати Швидку допомогу Odrex можна за коротким номером 9000 з будь-якого мобільного оператора або за номером +38 (048) 752 90 00.