Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Команда відділення гострих респіраторних захворювань

У відділенні гострих респіраторних захворювань працюють медичні фахівці різних профілів і напрямків.

На фото — лише частина нашої великої команди: медична сестра Вікторія Корніцова, невролог Олена Узун, фельдшер Артем Кирган, інфекціоніст Надія Арнаут, торакальний хірург Богдан Браїловський, терапевт Кристина Башук, медична сестра Катерина Усатенко, які бажають всім гарних вихідних та гарного настрою!

Відділення гострих респіраторних захворювань Медичного дому Odrex включає в себе стаціонар, блок інтенсивної терапії та амбулаторію, в яких проводять лікування пацієнтів з респіраторними інфекціями та пневмоніями. Основний напрямок нашої роботи — порятунок пацієнтів з коронавірусом і за час існування у відділенні вилікувались більше 2000 пацієнтів.

Відділення оснащене сучасною апаратурою для постійної подачі кисню, моніторингу життєво важливих функції організму пацієнта, а медичний персонал пройшов тренінги з користування засобами індивідуального захисту та повністю ними забезпечений.

Детально про відділення респіраторних захворювань.

Нагадуємо вам про те, що здати ПЦР-тест, експрес-тест на антиген та тести на антитіла до COVID-19 ви можете в кабінеті забору аналізів Медичного дому Odrex, якщо ви не маєте симптомів, або в Амбулаторії респіраторних захворювань за адресою: Розкидайлівська, 69/71 при наявності симптомів.

Приймальне відділення для пацієнтів з гострими респіраторними захворюваннями працює 24/7. Колл-центр Медичного дому Odrex також працює цілодобово за номером +38 (048) 730-00-30.