Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Консультації лікарів Медичного дому Odrex онлайн

Дорогі друзі, у вас є можливість звернутися за консультацією лікарів Медичного дому Odrex, не виходячи із власної оселі.

Пандемія COVID-19 не не зменшує кількість інших захворювань та їх загострень. Нас так само хвилюють питання прийому тих чи інших медикаментів, коррекції лікування, необхідності діагностики. Та під час карантину лікарі радять обмежити відвідування закладів охорони здоров’я без нагальної необхідності.

Якщо ви вважаєте, що ваше захворювання або ситуація не потребують детального огляду, ви хочете отримати другу думку або проконсультуватися з приводу вживання медикаментів, для цього не завжди обов’язково очне відвідування лікарні — ви можете записатися на онлайн-консультацію.

Для продуктивного, зваженого і обдуманного спілкування з фахівцем, дуже важливо підготуватися до консультації. Для цього зберіть наступну інформацію:
• вік, зріст, вага,
• перенесені вами раніше інфекції, травми, операції, алергічні реакції,
• скарги — основні скарги та додаткові, час появи, частоту, закономірність і так далі,
• медична документація: амбулаторна карта, якщо така є, виписки з історії хвороби, результати попередньо проведених досліджень та аналізів, по можливості, розкладіть все це у хронологічному порядку, перевірте якість фотознімків та перешліть лікарю до початку консультації,
• переносимість препаратів, які ви вживали раніше
• питання до лікаря.

Підготовка до онлайн-консультації дозволить більш правильно розпорядиться вашим часом і часом лікаря, ви отримаєте максимальну користь від консультації і, як наслідок, будете задоволені спілкуванням.

Записатися на онлайн консультацію ви можете за номером колл-центру Медичного дому Odrex, який працює цілодобово: +38 (048) 730-00-30.