Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Консультація ортопеда-травматолога в Медичному домі Odrex за зниженою ціною

Дорогі друзі, маємо чудову новину для пацієнтів Медичного дому Odrex! До кінця грудня у вас є можливість записатись на консультацію ортопеда-травматолога за зниженою ціною — 500 грн*.

Рух — це природна та базова здатність людини. Під час руху в роботу включаються майже всі органи та системи організму. Рухова активність добре стимулює мозкову діяльність, а також дозволяє контролювати свою вагу та справлятись зі стресом.

На жаль, існують чинники, які обмежують природну можливість руху. Це можуть бути вроджені або набуті вади та захворювання опорно-рухового апарату.

В Медичному домі Odrex лікуванням опорно-рухового апарату займається команда досвідчених ортопедів-травматологів. Вся необхідна діагностика, консервативне і хірургічне лікування проводиться на базі Медичного дому з урахуванням індивідуальних особливостей кожного пацієнта та з використанням найсучаснішого обладнання та якісних матеріалів, а крім операцій наші лікарі виконують також корекцію супутніх патологій.

Звертатись за консультацією ортопеда-травматолога необхідно у таких випадках:

  • захворювання опорно-рухового апарату,
  • садна, рани, забої,
  • переломи, струси, вивихи,
  • розтягнення зв’язок, надриви сухожиль, розриви м’язів,
  • синдром тривалого здавлення.

Більш детально про напрямок ортопедії і травматології в Медичному домі Odrex читайте на нашому сайті.

* Спеціальна пропозиція діє з 14.11.2022 по 31.01.2023 в Медичному домі Odrex за адресою: Розкидайлівська, 69/71 та Поліклініка всієї сім’ї Odrex на Сахарова, 1б/2 і не поширюється на консультації дитячих травматологів та запрошених спеціалістів.

Записатись на консультацію ви можете за допомогою мобільного додатку Odrex, через форму на сайті або у операторів нашого кол-центру за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.