Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Лабораторні дослідження в Odrex

Друзі, в кабінеті забору аналізів Медичного дому Odrex продовжується робота. Якщо ви потребуєте лабораторних досліджень для своєчасного виявлення захворювання, моніторингу стану або корекції лікування, ви можете звернутись до КЗА Odrex на Розкидайлівський, 69/71.

Так, зараз робота багатьох лабораторій країни обмежена, однак ми робимо все можливе, щоб продовжувати надавати якісну діагностику. Наразі в Odrex доступне дослідження наступних лабораторних показників:
  • Загальноклінічні аналізи: група крові та резус-фактор, загальні аналізи крові, сечі та калу,
  • Біохімічні показники: креатинін та сечовина, білкові фракції (загальний білок, альбумін, глобулин, А/Г), білірубін, Аланінамінотрансфераза (АЛТ, ALT),
  • Аспартатамінотрансфераза (АСТ, AST),
  • Показники запалення: С-реактивний білок, прокальцитонін,
  • Показники анемії,
  • Показники ліпідного обміну: ліпідограма з визначенням ліпопротеїну (а),
  • Печінкові проби тощо.

Досвічені медсестри КЗА Odrex проводять точну та якісну процедуру забору матеріалу, вміють знайти правильні слова, пояснити та заспокоїти.

Кабінет забору аналізів розташований на першому поверсі Медичного дому Odrex та працює за розкладом: понеділок — п’ятниця з 8:00 до 14:30, субота з 8:00 до 12:00.

Результати аналізів ви можете отримати в електронному вигляді в мобільному додатку або особистому кабінеті на нашому сайті.

Попередній запис не потрібний, однак, якщо ви сумніваєтесь щодо підготовки до здачі аналізів або хочете уточнити, чи проводимо ми наразі те чи інше дослідження, зателефонуйте за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.