Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Майбутнє малюкам: безкоштовна консультація педіатра Odrex

Наразі ми боремось за майбутнє щосили. Мета кожних батьків полягає в тому, аби завтрашній день їхні діти зустрічали здорові та щасливі. Це є одним з пріоритетів і Медичного дому Odrex. Тому ми запровадили безкоштовну консультацію педіатра Олени Лужинскої в Odrex на Розкидайлівській.

Хто та з яких питань може звернутись?

Абсолютно кожну дитину може проконсультувати Олена Миколаївна. Необов’язково хворіти, аби спостерігатись у педіатра, адже серед питань, на які педіатр може відповісти:

  • оцінка фізичного розвитку та росту дитини,
  • формування способу життя: харчування, активність, режим дня, профілактика захворювань,
  • контроль психічного розвитку,
  • доцільність огляду в лікарів інших спеціальностей,
  • заміна препаратів чи підбір аналогів,
  • грудне вигодовування та введення прикорму.

За консультацію з приводу захворювань також потрібно звертатись у першу чергу до педіатра. Серед найрозповсюдженіших станів: бронхіт, пневмонія, ГРВІ, ангіна, алергічні реакції, розлади травлення, кишкові інфекції, захворювання сечостатевої системи та інші.

Хочете дізнатись більше про педіатра?

Олена Лужинська — досвідчений педіатр дитячого відділення Odrex, яка, крім консультативного прийому, займається лікуванням дітей у стаціонарі. Малюка не потрібно підкуповувати цукерками, адже огляд у Олени Миколаївни — це зовсім не страшно. Затишна атмосфера, уміння спілкуватись як із малими, так і дорослими робить похід до лікаря приємним.

Педіатр підтримує доказовий підхід, сучасні методи лікування та є компетентним спеціалістом у суміжних галузях медицини. До цих факторів ще й додається знання фармакології, що застосовується в дитячому лікуванні. Це гарантії безпеки дитини, постановки діагнозу, лікування та отримання конкретних відповідей на питання батьків.

Спостереження педіатром має бути регулярним, щоби слідкувати за розвитком дитини, вчасно виявити стани та не допустити ускладнень від хвороб.

Дізнатись більше про педіатрію в Odrex.

Записатись на консультацію ви можете через мобільний додаток, через форму на сайті або за номерами: +38 (048) 730–00–30, +38 (096) 380–30–30, +38 (063) 380–30–30, +38 (066) 380–30–30.

*Під безкоштовною консультацією мається на увазі придбання послуги «Консультація спеціаліста. Педіатр. Лужинська О. М.» за 1 грн.