Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Міжнародний день лікаря 2022

Щороку в перший понеділок жовтня в різних країнах відзначається Міжнародний день лікаря, ініційований Всесвітньою організацією охорони здоров’я. Odrex вітає лікарів зі святом, бажає мирного неба, здоров’я та професійних успіхів!

Ми бачимо, що ціна відданості своїй справі іноді невимовно висока, але українські лікарі не полишають своєї справи. Поки ворог систематично знищує нашу медичну систему й обстрілу зазнали вже сотні лікарень та медичних працівників, вони і далі лікують. І ми пишаємось тим, що є частиною української медицини. Але, водночас, бачимо, як багато ще належить зробити.

Комусь може здаватись, що процес лікування — це суто наука, і, хоча ми також ставимо доказовість на передній план, ми знаємо, що лікарська справа — це набагато більше. Недарма слово «лікар» походить від латинського «навчати». Лікарі навчають інших розуміти свій організм і піклуватись про нього, й одночасно навчаються в одне одного. Чим більше вони стикаються зі смертю, тим більше розуміють життя та його цінність. Чим більше лікують, тим частіше розуміють, як важливо для лікування слухати, розмовляти та розповідати. Аспектів роботи лікаря — вельми багато.

Ми і далі змінюємо медичну систему незалежно від обставин, віримо в перемогу й будемо відбудовувати нашу прекрасну країну.

Закликаємо вас сьогодні привітати лікарів, яких ви знаєте. Залишити побажання для фахівців Медичного дому ви можете в коментарях — або за посиланням на сайт.