Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Міжнародний день лікаря: семимильні кроки у медицині

Вже 50 років, як у перший понеділок жовтня відмічають Міжнародний день лікаря. Це свято ще називають днем солідарності та активних дій лікарів усього світу. Адже попри всі відмінності, інновації, можливості — мета лікаря у будь-якій точці світу одна — збереження життя та здоров’я своїх пацієнтів.

Щодня, кожен лікар будь-якої спеціальності робить речі, які є важливими. Надбаний багаж знань, години за підручниками та в операційній, роки навчань, практики та щоденна праця дають результат. Для пацієнтів він завжди різний: можливість самостійно дихати, говорити, рухатись, не відчувати біль, робити звичні речі без проблем, не боятись за себе та своїх близьких та мати можливість бути поруч з ними.

Ці процеси циклічно відбуваються день за днем, століття за століттям. Крихітними кроками або грандіозними проривами, медична спільнота рухається до відкриттів, що дозволяють вирішити все більше і більше проблем пацієнтів. Тільки подумайте, як багато захворювань, що нещодавно не мали розгадки, вже лікуються.

Пацієнти з онкологією можуть отримувати лікування амбулаторно та не прикуті до лікарні. Люди з надлишковою вагою можуть полегшити надмірне навантаження на свій організм. Ті, хто зламався, у прямому сенсі, можуть знову рухатись. Діти більше не проводять тижні у стаціонарі. Серце, легені та інші органи можна навчити працювати по-іншому. Навіть порушення у роботі мозку вирішуються. Перераховувати можна нескінченно.

В Медичному домі Odrex надають понад 4500 тисяч послуг. Нашою метою було, щоб будь-яка проблема пацієнта не стала перепоною. Сьогодні Odrex — всі види амбулаторно-поліклінічної, стаціонарної і хірургічної допомоги. Наші лікарі працюють 24/7, тому навіть час не може перешкоджати наданню медичного кваліфікованого порятунку.

Можливо, через 10 років ми поборемо рак, а може і СНІД, генетичні захворювання, досягнемо досконалості у лікуванні різних захворювань, а COVID-19 стане лише згадкою у підручнику. І це завдяки плідній праці лікарів, їхнім відкриттям, новим технікам, обміну знань, бажанню врятувати пацієнта.

Вітаємо всіх лікарів Медичного дому Odrex з професійним святом! Бажаємо вам бути щасливими. Ми дякуємо вам щодня, коли можемо прокинутись, працювати та просто жити. Приєднуйтесь до привітань у коментарях!

Записатись на консультацію та діагностику в Медичному домі Odrex ви можете через мобільний додаток, через форму на сайті або за номерами +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.