Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Надовше та дешевше: вигідна пропозиція з ендопротезування тазостегнового суглоба

В Odrex діє спеціальна пропозиція: керамічний ендопротез за ціною металевого. Це змога знову рухатися без болю та дискомфорту та зручний варіант для тих, хто давно не міг наважитися на операцію.

Травмування чи хвороби на кшталт артриту, анкілозу, коксартрозу позбавляють можливості повністю користуватися спектром рухів. Але вихід є — ендопротезування.

Чому пацієнти все частіше обирають керамічний ендопротез?

1. Прослугує довше. Ендопротез тазостегнового суглоба складається з чотирьох елементів: чашки, вкладки, ніжки, головки. Всередині чашки встановлюється вкладка, а на конус ніжки — головка. Під час руху головка та вкладка труться одна об одну, та з часом зношуються, потребують заміни. Протез із керамічною чашкою функціонуватиме довше.

2. Нетоксичний та гіпоалергенний. Металеві протези під час стирання можуть виділяти частинки, які, потрапляючи в кров, викликають алергію і різні патології. Керамічні протези токсичних речовин не виділяють.

Переваги ендопротезування в Медичному домі Odrex:

  •  Команда. Крім якості ендопротеза важлива й якість операції. У відділенні ортопедії та травматології Odrex оперує команда досвідчених хірургів під керівництвом Костянтина Палагнюка. Лікарі навчаються та вдосконалюють свої навички не лише в Україні, а й за кордоном, провели велику кількість подібних операцій.
  • Безпека. Ламінарний потік повітря в операційній забезпечує високу стерильність, а самі операційні обладнані для максимального захисту від інфекційних післяопераційних ускладнень.
  • Мінімум розрізів. Сучасні технології — це мінімальне травмуванням тканин. Довжина розрізу найчастіше складає не більше 10 см, але вибір доступу залежить ще й від статури пацієнта.
  • Прозора ціна. Ендопротезування — пакетна послуга, пацієнт завчасно знає вартість лікування, куди входить ціна за матеріали, операцію та перебування у стаціонарі. Ціни демократичні, на тому ж рівні, що пропонують державні клініки.
  • Власне реабілітаційне відділення. Вже на наступний день після операції пацієнти можуть ходити самостійно та працюють з реабілітологом.

Записатися на консультацію ортопеда-травматолога можна за номером +38 (048) 730-00-30 або на сайті.

* Спеціальна пропозиція діє з 1.06.2020 по 30.06.2020 за адресою: Медичний дім Odrex, вул. Розкидайлівська, 69/71.