Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Новий дитячий хірург Odrex — Роман Мамалига

Продовжуємо знайомити вас з спеціалістами Медичного дому Odrex. Мамалига Роман Вадимович — наш новий дитячий хірург.

Роман Вадимович проходив навчання в Одеському національному медичному університеті та є членом Асоціації дитячих хірургів України.

В Odrex Роман Мамалига проводить консультативний прийом й ургентні та планові оперативні втручання: апендицит, перитоніт, защемлені грижі, гострі болі в мошонці.

Ви можете звернутись в дитяче відділення «Одрік» за консультацією до Романа Вадимовича з наступних питань:

  • планові огляди дитячого хірурга,
  • пахова і пупкова грижі,
  • водянка яєчок,
  • фімоз,
  • лапароскопічні грижі у дівчаток,
  • новоутворення шкіри та підшкірно-жирової клітковини.

Дитячий хірург — це лікар, який займається діагностикою, оперативним лікуванням уроджених та набутих хірургічних захворювань, а також патологій у дітей. Це фахівець, який проводить огляди маленьких пацієнтів, та встановлює діагноз, а, виявивши патологію, — призначає лікування, профілактичні заходи та реабілітацію у післяопераційний період.

Записатись на консультацію Романа Мамалиги ви можете за допомогою мобільного додатку Odrex, через форму на сайті або в операторів нашого кол-центру за номерами: +38 (048) 730–00–30, +38 (096) 380–30–30, +38 (063) 380–30–30, +38 (066) 380–30–30.

Нагадуємо вам, що приймальне відділення Odrex знаходиться за звичною адресою: Розкидайлівська, 69/71. Працюючи щоденно й цілодобово, ми приймаємо маленьких пацієнтів з абсолютно різними патологіями.

Викликати Швидку Odrex можна за коротким номером 9000 з будь-якого мобільного або за номером +38 (048) 752–9000 зі стаціонарного телефону.