Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Новорічні історії Медичного дому Odrex. Серія 7: Операційний блок

Операційний блок Медичного дому Odrex оснащений з використанням новітніх технологій і останніх досягнень в сфері оперативного втручання. Він є невід’ємною частиною сучасної багатопрофільної клініки. Але ключовою ланкою оперблоку, без сумніву, є команда висококваліфікованого медичного персоналу, який щодня стоїть на сторожі здоров’я і довголіття вас і ваших рідних!

Основний принцип роботи операційного блоку — суворе дотримання правил асептики та антисептики на всіх етапах підготовки і виконання оперативного втручання. А про те, чим ця робота не схожа ні на яку іншу, розкажуть наші героїні.

В новому відео нашого відеоблогу медсестри-анестезісти Світлана Полтавець, Олена Горшкова, Яна Смирнова та операційні сестри Ольга Дімовчі, Юлія Ліхачева, Тетяна Коєва розповідають про роботу в операційному блоці та вітають всіх з наступаючими святами!

Записатись на діагностику та консультацію в Медичному домі Odrex ви можете через мобільний додаток https://odrex.ua/app/, через форму на сайті https://odrex.ua або за номером +38 (048) 730-00-30.