Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Новорічні історії Odrex. Серія 14: приймальне відділення

Не так давно ми анонсували відкриття нового приймального відділення в Медичному домі Odrex, а сьогодні героями нашого відеоблогу є його спеціалісти: лікар Олександр Коваленко, фельдшери Кирило Іванов та Дмитро Герасименко, старша медична сестра Анастасія Руденко, які розповідають про роботу приймального відділення та вітають всіх зі святами!

Нагадуємо вам, що приймальне відділення Odrex знаходиться за звичною адресою: Розкидайлівська, 69/71, обладнане за світовими нормами, із пропускною здатністю до 100 авто швидкої допомоги на добу.

24/7 ми приймаємо пацієнтів з абсолютно різними патологіями. До приймального відділення поступають пацієнти Швидкої допомоги Odrex, будь-яких інших швидких міста, а також ті, хто прибуває самостійно. На місці ми надаємо всю необхідну медичну допомогу, і, за необхідністю, направляємо на діагностику, госпіталізацію або хірургію.

Нагадуємо, что потоки пацієнтів в Медичному домі Odrex розділені. Для пацієнтів з ознаками ОРЗ або COVID-19 створено окреме приймальне відділення.

Викликати Швидку Odrex можна за коротким номером 9000 з будь-якого мобільного або за номером +38 (048) 752-9000 зі стаціонарного телефону.