Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Odrex Bariatric Meeting V. День другий

17 та 18 вересня в Medical Hub Odrex пройшла дводенна ювілейна Міжнародна науково-практична баріатрична конференція Odrex Bariatric Meeting V.

Конференція зібрала велику кількість лікарів у залі Medical Hub Odrex та ще більше глядачів в онлайні. До вашої уваги — фоторепортаж другого дня конференції. Відмічайте себе та коллег на фото та діліться публікацією.

Під час другого дня конференції присутні спостерігали за Live Surgery за участю керівника Центру лікування ожиріння Odrex Андрія Фоміна, а також баріатричних хірургів з Німеччини — Пламена Стайкова та Лукаса Альтмана. Крім того, учасники прослухали та обговорили доповіді:

  • Безпечна слів-резекція шлунку. Чому одні sleeve протікають, а інші ні? Пламен Стайков (Франкфурт, Німеччина)
  • Лапароскопічна слів гастректомія у пацієнтів з суперморбідним ожирінням, безпечна інтраопераційна техніка. Каха Хачапурідзе (Тбілісі, Грузія)
  • Набір ваги після гастрік слів — хірургічні підходи та сучасні тенденції. Андрій Кейдар (Тель-Авів, Ізраїль)
  • Ревізійні операції після бандажування шлунка. Алмантас Малецкас (Каунас, Литва)
  • Роботизована та лапароскопічна баріатрія. За та проти? Дмитро Гавалешко (Довер, США)
  • Як я проводжу безпечний RYGB? Андре Трудніков (Таллінн, Естонія)
  • Роль сімейного лікаря в діагностиці та лікуванні ожиріння у дітей та дорослих. Валентина Величко (Одесса, Украина)

Почесними гостями другого дня конференції були ректор Одеського національного медичного університету — Валерій Запорожан та проректор з науково-педагогічної роботи Одеського національного медичного університету — Валерія Марічереда.

Odrex Bariatric Meeting пройшла у співпраці з Українською асоціацією баріатричної хірургії, Центром хірургії ожиріння (Саксенхаузен, Німеччина), Асоціацією сімейної медицини Одеського регіону, Одеським національним медичним університетом та Одеським медичним інститутом Міжнародного гуманітарного університету.

Партнерами конференції виступили компанії Medtronic, Storz, Olympus, Юрія Фарм, B. Brown, Mit Medica.