Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Подяка Медичному дому Odrex від керівництва Одеської гімназії № 52

Діти, як і дорослі, повинні знати, що робити при виникненні будь-яких надзвичайних ситуацій. Ці знання актуальні завжди, але в наш час – особливо! Нещодавно команда Швидкої допомоги Odrex брала участь у відкритті «Класу безпеки» в Одеській гімназії № 52.

Метою цього заходу було ознайомлення з алгоритмом дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій та навичками надання домедичної допомоги.

Керівництво навчального закладу висловило подяку Медичному дому Odrex, яку ми пропонуємо вашій увазі:

«21 листопада 2023 року в Одеській гімназії № 52 в межах реалізації Всеукраїнського проєкту відбулося відкриття «Класу безпеки». Метою цього заходу є вивчення правил пожежної, мінної безпеки та цивільного захисту, ознайомлення з алгоритмом дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, формування в учнів навичок надання домедичної допомоги.

Створення у закладі кабінету безпеки – це новий крок на шляху розвитку Одеської гімназії № 52, що дозволить підготувати учнів до неочікуваних ситуацій в житті та підготувати до збереження якості життя вже з дитинства.

В урочистому відкритті Класу безпеки в Одеській гімназії № 52 взяли участь гості:

  • Андрій Міщук, заступник голови Приморської районної адміністрації;
  • Юлія Філлер, начальник територіального відділу освіти Приморського району;
  • Володимир Возний, підполковник служби цивільного захисту, головний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Приморського району Одеської міської територіальної громади Одеського районного управління Головного Управління ДСНС України в Одеській області;
  • Катерина Шевченко, шкільний офіцер поліції;
  • Олександр Сидоров, полковник внутрішньої служби, Голова Ради ветеранів Головного Управління ДСНС України в Одеській області, начальник управління пожежної охорони в Одеській області у відставці;
  • бригада Швидкої допомоги Медичного дома Odrex.

Учні 4 класу на чолі зі своєю вчителькою Пшінко Оксаною Іванівною вивчали правила з протимінної безпеки.

Клас безпеки розділений на кілька навчальних осередків та обладнаний інвентарем для домедичної допомоги, пожежної безпеки. Тут діти різних вікових груп зможуть в теорії і на практиці в ігровій формі навчатися основ пожежної та протимінної безпеки, правил дорожнього руху, поведінці під час сигналу «Повітряна тривога», надання домедичної допомоги, а для молодших школярів створений ігровий куточок та місце психологічного розвантаження.

Діти розповідали правила безпечної поведінки, читали вірші, співали та танцювали разом із псом Патроном, складали пазли.

Разом з учнями під час відкритого уроку взяли активну участь і наші гості. Дякуємо Медичному дому Odrex та медичному директору Дмитру Гавриченко (випускнику нашого закладу) за можливість ознайомитися учням з обладнанням швидкої допомоги! Дякуємо нашим гостям, учням, батькам, педагогічним працівникам за підтримку!»

Дякуємо за довіру керівництву Одеської гімназії № 52 та за участь команді Швидкої Odrex у складі: лікар Володимир Зуніга-Нуньєс, фельдшер Сергій Нікітін та водій Сергій Нечипуренко.

Нагадуємо вам, що Швидка допомога Odrex працює у режимі 24/7. Викликати Швидку Odrex можна за номерами +380 48 752-90-00, +380 67 752-90-00, +380 63 752-90-00, +380 50 752-90-00. Або за коротким номером 9000 – з будь-якого мобільного оператора.