Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Річна медична програма «Здоровий старт» в Медичному домі Odrex

Турбота про близьких — це природна та важлива складова життя кожної людини. Ми завжди намагаємось оточити нею рідних і зробити життя близьких людей максимально комфортним, навіть якщо знаходимось за сотні кілометрів.

Медичний дім Odrex стоїть на сторожі життя та здоров’я кожного пацієнта, надаючи повний спектр послуг. В тому числі, дистанційні консультації поза Україною.

Спеціалісти Odrex розробили програму «Здоровий старт», яка включає в себе 5 викликів швидкої допомоги, та у яку можна включити до 9 членів сім’ї трьох поколінь: мама, тато, діти, бабусі й дідусі. Наша Швидка допомога готова до виїзду, для надання екстреної допомоги та невідкладної діагностики щодня і цілодобово.

Вартість програми «Здоровий старт» — 3500 грн на рік*. Додатково при укладенні програми діє знижка -10% на будь-яке розширення програм: «Поліклініка» та «Ургентний стаціонар».

Програму можна придбати тільки для нових клієнтів відділу продажу Odrex, або для клієнтів, які не мають діючої програми «Швидка допомога Odrex».

Якщо у вас з’явились питання, зверніться до менеджера з програм за телефоном +38 (048) 752-88-80.

Детально про річну програму «Здоровий старт» читайте на нашому сайті.

*Вартість вказана станом на 18.05.2022 і може змінюватись з плином часу.