Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Спеціалісти Odrex на фаховій школі «Практична дитяча хірургія»

На початку червня в Києві під егідою Асоціації дитячих лікарів хірургічних спеціальностей пройшла Перша міжнародна фахова школа для дитячих лікарів хірургічних спеціальностей: «Практична дитяча хірургія».

Медичний дім Odrex на цьому заході представляли ортопед-травматолог Василь Фізор, дитячий хірург, уролог Дмитро Чеканов та наші ургентні дитячі ортопеди-травматологи Олексій Долгокеров, Олександр Ромашко, В’ячеслав Іожиця.

Школа зібрала понад 250 дитячих хірургів з усієї України та фахівців з Німеччини, які вчились новітнім технікам з обстеження, операцій та діагностики дітей, ділились багаторічним досвідом з колегами, мали змогу отримати не тільки теоретичні знання, але і взяти участь у практичних заняттях.

В Медичному домі Odrex клініці використовується передове медичне обладнання та технології, багато з яких є унікальними для України. Всі палати та лікувальні кабінети адаптовані до потреб дітей і укомплектовані спеціальними дитячими інструментами та витратними матеріалами.

Детальніше про дитяче відділення Одрік читайте на нашому сайті.

Записатись на консультацію та діагностику в Медичному домі Odrex ви можете за допомогою мобільного додатку Odrex, через форму на сайті або у операторів нашого кол-центру за номером +38 (048) 730-00-30.