Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Стажери з Польщі, Чехії та Словаччини про свій досвід в Odrex

Закордонні стажування — дуже важлива складова професійної діяльності кожного лікаря, можливість обміну досвідом у методиках та клінічних рішеннях, а ще шанс познайомитися з іншою країною, іноді зовсім несхожою на твою власну, та іншою системою охорони здоров’я.

Медичний дім Odrex приймає молодих лікарів з різних країн: у нас проходили стажування бразильці, чехи, словаки, поляки, німці, італійці та турки. Ми знайомили їх із сучасною медициною, мініінвазивною хірургією, діагностикою, умовами перебування пацієнтів у стаціонарі. Стажери спілкувалися з лікарями, спостерігали, як відбуваються обговорення різних клінічних випадків. Приємно усвідомлювати, що ми відповідаємо високим стандартам, що дозволяють проводити стажування для лікарів з усього світу.

Нещодавно в Odrex проходили стажування Девід Герліх (David Gerlich) з Чехії, Філіп Якубець (Filip Jakubiec) з Польщі,  та Ганна Бундала (Hana Bundala) зі Словаччини, які поділились з нами своїми враженнями.

Філіп Якубець (Польща)
Університет Яна Кохановського у Кельцях

«Я завжди хотів подивитись цю країну. Всі були у Німеччині, Франції, а от Україна — не така популярна. До того ж я знаю, як багато людей з України приїздять до Польщі, тож мені було цікаво побачити цю країну на власні очі, а не тільки у медіа.

Odrex — дуже гарна лікарня, точно краща ніж більшість державних закладів, з якими я стикався. Умови для пацієнтів тут чудові, зустрічається багато цікавих клінічних кейсів. Всі ставляться до одне одного дуже добре та люб’язно, хоча й далеко не всі спілкуються англійською, тож часом було важко. Іноді потік пацієнтів вкрай великий: усі дуже зайняті, не вистачає часу все детально пояснювати, проте лікарі та процесс лікування однаковий що в Польщі, що в Україні, тож ми добре розуміємось і працюємо разом.


<blockquoteМій лікар-наставник, або ментор — алерголог, терапевт Ільяшенко Андрій Андрійович чудово володіє англійською мовою і зрозуміло все пояснює, так що не відчувається ніякого мовного бар’єру. Також було приємно зустріти інших ординаторів, які знають англійську і навіть деякі польські слова.

Мені дуже подобається Одеса, і я із задоволенням повернусь сюди ще раз. Це точно!»

Ганна Бундала (Словаччина)
Карлів університет в Чехії

«Я потрапила на стражування через Чеську організацію IFMSA, яка дозволяє студентам відвідувати різні країни і брати участь у обміні медичною практикою. Завичай студенти не знають куди їх розподілять, і мене направили в Україну. Було цікаво відвідати сусідню країну, в якій я раніше не була.

Я подала запит на стажування у відділенні гінекології, тому що наразі знаходжусь на останньому році навчання у медичному вузі і хочу бути гінекологом. Так я долучилась до команди онкогінеколога Ольги Миколаївни Куліш. Разом з лікарями та декількома ординаторами я була частиною її великої команди, та декілька тижнів поспіль відвідувала операційну. Мені довелось спостерігати деякі операції, які я ніколи не бачила наживо, наприклад, вагінальна пластика. Також цілий тиждень я відвідувала операції загальної хірургії.

Мені подобається Медичний дім Odrex. Я ніколи не була у такій приватній медичній установі: тут все справді гарне, нове та блискуче, це вражає. У Словакії та Чеській республіці приватні центри — це рідкість, хіба що можна зустріти маленькі приватні служби швидкої допомоги. Для мене дуже важливо знаходити спільну мову з людьми, і можу сказати, що персонал в Odrex — дуже привітний»

Дякуємо студентам за відгуки та оцінку професіоналізму Odrex. З нетерпінням чекаємо на нові зустрічі з обдарованою молоддю з міжнародної медичної спільноти!