Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Вакансії адміністраторів реєстратури в Odrex

Друзі, ми оголошуємо набір адміністраторів реєстратури Медичного дому Odrex.

Адміністратори реєстратури — це обличчя клініки, саме вони формують перше враження про Медичний дім Odrex у наших відвідувачів. Це не тільки консультант, який виконує механічну роботу, а і тонкий психолог, який вміє підібрати правильні слова, щоб пацієнт,отримав допомогу або максимально чітку та зрозумілу інформацію.

Якщо ви активні, відповідальні, комунікабельні, пунктуальні та здатні швидко вчитись, — ми шукаємо саме вас.

Кожному працівнику ми гарантуємо: повний соціальний пакет, комфортні умови роботи, дружний колектив професіоналів та знижки 30% на медичні послуги.

Чекаємо вас у нашій команді професіоналів!

Дізнатись більше про вакансію або подати заявку ви можете за номером: +38 (050) 49-24-571 (Галина Оберемок) з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 17:00.

Сьогодні Медичний дім Odrex — це одна з найбільших приватних клінік України. Лікарі Odrex — фахівці з багаторічним стажем, визнані експерти, учасники міжнародних медичних конференцій а сама клініка створена з урахуванням успішного світового досвіду для надання професійної медичної допомоги дорослим та дітям. Технічне оснащення клініки та якість надання послуг Odrex немає аналогів на півдні України.