Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!
Личный кабинет

Вакцинація від COVID-19 у Філармонії

Вакцинація від COVID-19 може бути напрочуд красивим и захоплюючим процесом. Це доводить досвід багатьох країн, де пункти щеплення відкривались у галереях, виставкових центрах, на олімпійських стадіонах.

Вакцинацію проводять у найдивовижніших локаціях: від від знаменитої статуї Христоса-Спасителя в Ріо-де-Жанейро, собора XIII сторіччя в Солсбері, Замка Дракули в селі Бран і до Американського музея природознавства у Нью-Йорку, де кожен міг зробити щеплення під справжнім древнім китом.

Медицина поєдналась із мистецтвом і під час виїзної вакцинації Медичного дому Odrex: першою особливою для нас зупинкою стала Одеська філармонія, прекрасна будівля в стилі венеціанської готики з елементами неоренесансу, і велика сцена в якості майданчика для щеплення.

Масова вакцинація справді здатна повернути музику та концерти слухачам та музикантам — і це в той день відчули всі присутні. На сцену, як завжди, виходили музиканти та колектив Обласної філармонії, та замість музичних інструментів та партитур — вакцина Pfizer-​BioNTech. Серед вакцинованих — Галина Зіцер, директор та заслужений працівник культури України; Володимир Дикий, художній керівник, Олександр Перепелиця, керівник музичного відділу та багато інших. А вакцинацію проводили сімейний лікар Медичного дому Odrex Вікторія Зарудна та медичні сестри Галина Малога і Марія Погребняк.

Ми зазирнули до великого концертного залу, де проходила вакцинація, і ділимось фоторепортажем того, як переплелись творчість та прогрес.

Дізнатись більше про COVID-19 ви можете за посиланням.