Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Всесвітній день фізичної терапії

Сьогодні — World Physical Therapy Day, або Всесвітній день фізичної терапії.

Це важливий напрямок роботи Медичного дому, і сьогодні у нас працює повноцінна мультидисциплінарна команда кваліфікованих фахівців з фізичної реабілітації, які мотивують до одужання і допомагають відновити втрачені функції. Хто ж входить до складу багатопрофільної реабілітаційної команди?

• Реабілітолог. Лікар фізичної та реабілітаційної медицини обстежує пацієнтів, оцінює функціональний стан, визначає програму реабілітації, підбирає та координує мультидисциплінарну команду. Він — не просто лікар, а й ніби «менеджер здоров’я» пацієнта. Реабілітологи Odrex — Оксана Грищук, Юрій Железняк, Петро Ковальчук, Руслан Волошин.

• Фізіотерапевт. Спеціаліст, який допомагає відновити рух пацієнтам з проблемами, пов’язаними з рівновагою, силою м’язів, фізичними вправами та функціями суглобів, адаптацією рухів до навколишнього середовища. Для цього фізіотерапевт використовує фізичні фактори. Ультразвукова терапія, магнітотерапія, електротерапія, кінезіотейпування, фототерапія, пресотерапія, лімфодренажний масаж системою Хівамат — все це методики, які фізіотерапевт використовує. Фізіотерапевти Odrex — Оксана Грищук та Юрій Железняк.

• Ерготерапевт. Фахівець, який допомагає відновити навички та функції пацієнтам з проблемами, пов’язаними з повсякденною діяльністю, включаючи роботу, школу, сім’ю, громадські та дозвілля. Ерготерапія повертає нашим пацієнтам незалежність, навчаючи їх заново одягатись, вмиватись, готувати їжу, займатись улюбленою справою. Ерготерапевт Odrex — Олена Чумаєва.

• Логопед або афазіолог. Спеціаліст, який допомагає відновити мовлення пацієнтам з проблемами, пов’язаними з когнітивними, комунікативними або ковтальними проблемами. Саме він займається лікуванням афазії, дизартрії, дисфагії. Такі порушення часто спостерігаються після інсульту. Логопед Odrex — Олена Чумаєва.

• Рефлексотерапевт. Фахівець, головний напрямок роботи котрого — акупунктура. Голкотерапія працює в комплексі з іншими процедурами і дуже ефективна у відновленні уражених ділянок організму. Рефлексотерапевт Odrex — Фатіма Аушева.

• Масажист. Реабілітаційний масаж практично немає протипоказань, за винятком періоду загострення важких хронічних захворювань, допомагає організму швидко відновитися і уникнути неприємних наслідків захворювань. Наші масажисти працюють з пацієнтами після COVID-19, після ортопедичних операцій та ще за багатьма напрямками. Масажисти Odrex — Олександр Жданов та Тетяна Андрусенко.

• Реабілітаційна сестра. Медсестра, яка спеціалізується на реабілітаційній допомозі та допомагає пацієнтам досягти максимальної незалежності.

• Пацієнт і сім’я. Пацієнт та його сім’я є найважливішими членами реабілітаційної команди.

Вітаємо усіх спеціалістів напрямку фізіотерапії та реабілітації з професійним святом! Дякуємо за щоденну кропітку працю і бажаємо здоров’я.

Записатись на фізіопроцедури або консультацію ви можете за номером +38 (048) 730-00-30 або за формою на сайті.