Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!
Личный кабинет

Всесвітній день лікаря ультразвукової діагностики

29 жовтня ми відзначаємо Всесвітній день лікаря ультразвукової діагностики!

Ультразвукове дослідження — це неінвазивне дослідження органів та тканин, яке використовується практично у всіх напрямках медицини й засноване на принципі ехолокації. Щороку можливості цього методу діагностики збільшуються, і зараз за допомогою ультразвуку лікарі мають можливість дослідити практично будь-який орган в тілі людини.

За рік лікарі напрямку ультразвукової діагностики Медичного дому Odrex провели понад 56 000 досліджень понад 41 000 пацієнтам! В цей день ми вітаємо лікарів відділення ультразвукової діагностики Odrex з професійним святом, бажаємо здоров’я, добра, процвітання й дякуємо вам за щоденну працю та знання, які ви застосовуєте в роботі.

Перевагою УЗД є те, що воно не несе променевого навантаження, є найбезпечнішим з усіх методів візуалізації внутрішніх органів та тканин, що дозволяє проводити дане обстеження навіть дітям та вагітним.

У Медичному домі Odrex ультразвукові дослідження проводяться на системах експертного класу – Toshiba та Siemens. Технологія датчиків високої щільності дає можливість реєструвати найменші зміни рівня сигналу — і, відповідно, вдається провести огляд ділянок тіла, що вивчаються, на достатній глибині, з якісною контрастною роздільною здатністю.

Разом з над сучасним обладнанням не менш важливою складовою при проведенні дослідження є професіоналізм лікаря, який проводить маніпуляцію. Висновки фахівців ультразвукової діагностики допомагають лікарям різних спеціальностей у постановці правильного діагнозу.

Нагадуємо, що записатись на УЗД в будь-якому з відділень Odrex ви можете через мобільний додаток, через форму на сайті або за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.