Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Заміна кульшового суглоба: персоналізований вибір ендопротезу. Ортопед-травматолог Акраман Межиєв про конструкцію типу ніжка Вагнера

Індивідуально підібрані ендопротези, з урахуванням всіх особливостей і потреб пацієнта — один з ключових чинників функціонального та безболісного руху. Ортопеди-травматологи Медичного дому працюють ретельно і персоналізовано.

Пацієнта госпіталізували в Odrex по швидкій допомозі. В клініці його оглянув ортопед-травматолог Акраман Межиєв і після рентгену виявив багатоуламковий перелом проксимального відділу стегнової кістки. До того ж, стан ускладнений асептичним некрозом головки стегнової кістки 3-го ступеня. Випадок досить складний, тож лікарі прийняли рішення робити ендопротезування.

Що це за процедура? Ендопротезування – це заміна пошкодженого суглоба на штучний. У нашому випадку використали конструкцію типу ніжка Вагнера, що встановлюється при ревізіях або при великих переломах проксимального відділу. Її довжину та ширину підбирають для кожного пацієнта індивідуально.

Стати на ноги наступного дня після ендопротезування – реальність. З безперечних плюсів відділення ортопедії та травматології Odrex – швидка реабілітація, наш пацієнт вже наступного дня після операції самостійно ходив, а на 5 день поїхав лікуватись амбулаторно.

Записатись на консультацію доктора Межиєва ви можете через мобільний додаток, через форму на сайті або за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.