Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Заняття з надання першої допомоги в умовах бойових дій від навчального центру SAR

Це були дуже продуктивні чотири дні в Medical Hub Odrex — понад 450 людей завітало на заняття з надання першої допомоги від Навчального центру SAR.

З такими викликами, як сьогодні, ніколи не стикалась більшість з нас — як населення, так і медичні працівники. Тож тренінги з надання допомоги корисні кожному. Під час занять було висвітлено багато питань, серед яких:

  • Як правильно зупинити кровотечу при осколкових, різаних та вогнепальних пораненнях?
  • Чим відрізняється допомога в «червоній» та інших зонах?
  • Як і коли користуватись джгутами та турнікетами?
  • Чим можна замінити засоби першої медичної допомоги, а чим — лише нашкодити?
  • Як допомогти самому собі при бойовій травмі?

Часом на конференц-зал перетворювалось і бомбосховище Odrex, бо навчальний процес не зупинявся через повітряні тривоги.

Цикл безкоштовних занять пройшов завдяки Навчальному центру SAR, групі компаній paramedic.ua і Національній ради охорони здоров’я та безпеки. Дякуємо команді SAR, яка завітала до Medical Hub: Нікіта Карпенко, Олександр Гоцуляк, Ольга Корбань, Юрій Потапчук, Іона Діланян, Денис Тимаков.

Цього разу Medical Hub Odrex зібрав людей з дуже різним бекграундом, лиш маленький відсоток — це лікарі та парамедики, хтось вже долучився до захисту країни, а багато хто чи не вперше замислився над питаннями першої медичної допомоги. Ми разом з організаторами вражені запалом і відповідальністю всіх тих, хто прийшов навчатись рятувати життя. Але бажаємо, щоб ці знання не знадобились.