Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Баріатричні хірурги Медичного дому Odrex — Андрій Фомін та Давид Махатадзе

Баріатричні хірурги Медичного дому Odrex бажають усім продуктивного робочого тижня та чудового весняного настрою!

На фото — хірурги Андрій Фомін та Давид Махатадзе в операційному блоці, які щойно закінчили одну рукавну резекцію шлунка та от-от почнуть другу.

Баріатрія — напрямок медицини, який займається причинами, попередженням та лікуванням ожиріння. Баріатрична хірургія — це малоінвазивні операції на шлунку та кишечнику, направлені на лікування ожиріння, метаболічних розладів, цукрового діабету ІІ типу.

Центр лікування ожиріння і метаболічних розладів Odrex надає повний цикл послуг — від консультацій та обстежень до післяопераційного спостереження та реабілітації хворих на ожиріння.

Наша команда хірургів працює з максимальною віддачею і відповідно до світових рекомендацій, надаючи професійну цілодобову хірургічну допомогу без обіду, вихідних та технічних перерв.

Оснащення клинки відповідає найвищим стандартам сучасної медицини. Це дозволяє своєчасно, точно, а головне — безпечно встановлювати діагноз і надавати всю необхідну допомогу в будь-який час доби.

Андрій Фомін — завідувач хірургічним відділенням №2, хірург вищої категорії, хірург-онколог, баріатричний хірург.
Давид Махатадзе — хірург вищої категорії, хірург-онколог, баріатричний хірург.

Детально про баріатрію в Odrex.

Записатись на консультацію хірурга ви можете через мобільний додаток, через форму на сайті або за номером +38 (048) 730-00-30.